Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen rendkívül kellemetlen...

Milyen rendkívül kellemetlen / durva szituációban volt már részed életed során?

Figyelt kérdés

Jöhet kellemetlen randi történet, iskolás viccek, balhék. Rendőrségi ügyek. Bármi.

Nem muszáj, hogy szomorú legyen. Akár lehet vidám dolog is.


jan. 7. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

90-es évek alföld Kiskőrös Kecel Soltvadkert vidéke.

Jöttek mentek a kamionok a sötétben a homokos pusztában.

Többet nem is írok aki élt ebben a korban az tudja mik voltak errefelé.

jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem éltem még akkor, de sejtem miről van szó.


"Régóta hírhedtnek számít a Soltvadkert, Kiskőrös és Kecel által határolt vidék, a magyar Bermuda-háromszög. Tűnt itt már el rejtélyes módon szőkített gázolaj, ezer tonnaszámra kristálycukor – legújabban pedig több tíz milliárd forint. A Soltvadkert és Vidéke Takarékszövetkezet bedőlése 33 milliárdba fájt, a legutóbbi krach, az orgoványi takarék pedig legalább ennyibe kerülhet majd."

jan. 8. 00:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam egy abszúrd beszólás, fenyegetést.

Volt egy idióta rosszindulatú munkatársam, én 23 ő 50 körül, tehát apám lehetett volna. Lett egy nyitott pozició amire mindketten pályáztunk, erre ő megfenyegetett ha nem lépek vissza, akkor véletlenül belebotlok majd pár ismerősébe ami után én a ruháim nélkül, meztelenül fogok hazasétálni. Külön kiemelte hogy az alsógatyámat is le kell majd vennem.

Köpni, nyelni nem tudtam a meglepődéstől 😂

jan. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állandóan fejbe rugtak suliba kemény labdával.
jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!