Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elitélemdő, hogy egyáltalán...

Elitélemdő, hogy egyáltalán nem használok közösségi oldalakat?

Figyelt kérdés
Se fakebuk, se pitsagram, se snapchat, se twitter, stb

jan. 9. 08:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Elítélendő*
jan. 9. 08:39
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem, de valami miatt megkérdezted, ami elbizonytalanít téged saját magadban.

Ezt nem kellene. Nem használsz, akkor nem használsz. Kinek van hozzá köze?

jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem.És most veregesd meg a saját vállad....
jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem,viszont az igen, hogy emiatt lenézel másokat, akik használják, azzal, hogy direkt gúnynéven emlegeted a platformot. Van instám, és nem vagyok pitsa. Te viszont igen felszínes lehetsz, ha ez alapján skatulyázol.

Gondolom, a kérdést is azért tetted fel, hogy mindenki veregesse a vállad, hogy milyen kis ügyes vagy, ez a követendő, hogy nem használsz ilyen szutyok oldalakat.

jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4, nem azert tettem fel a kerdest mert lenezek masokat, es nem vallvereregetesre van szuksegem, azert kerdeztem mert tegnap osztalytatsaim kerdeztek hogy bejelolhetnek e en meg mondtam hogy semmit nem hasznalok. Elegge furan neztek ram az egyik tobbszor is megkerdezte miert. Azert nevezem igy iket mert mindig igy hasznalom, egyszeruen mar a szamra allt
jan. 9. 08:48
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Ja, tehát még egy kialakult személyiség nélküli iskolás vagy. Nincs semmi gond veled. Így vagy jó.
jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Hány évesen vagy így ezzel?
jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6, tök jó hogy erről meg vagy győződve, ha ettől jobb napod van, akkor már megérte kiírnom a kérdést

#7, 16 vagyok

jan. 9. 08:57
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem. Én a Facebookot csak a Messenger miatt használom, így egyszerűbb a kapcsolattartás. Nem posztolok, és mások posztjait sem nézegetem.
jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

Persze, hogy meg vagyok. Egy kialakult személyiség, aki biztos magában, soha nem kérdezné másoktól, pláne idegenektől, hogy helyes-e, amit csinál. Ezt az ember tudja magától, vagy olyanoktól kérdez, akik ismerik őt. De semmiképpen sem az internet idegen népétől.

Mi a terv a válaszokkal?

jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!