Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincsenek barátaim, mit...

Nincsenek barátaim, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
21 vagyok, es utoljara altalanosban voltak badatnoim, akikkel sulin kivul is taliztunk/beszeltunk. Azota sem gimiben, sem szakkepzesen nem sikerult baratokat szereznem, beilleszkednem. Az emberek erdeklodese kb egy het utan megszunik irantam. Nem tudok a felszinesnel melyebb kapcsolatot letesiteni. Nincs ra mintám. Van/volt valaki hasonlo helyzetben, akinek végül sikerült megoldani? A keress uj tarsasagot azert nem mukodik, mert minden uj tarsasagban ez tortent velem eddig. Bulizni sem hivnak soha. Vajon miert nem erdeklem a tarsaimat?

jan. 13. 21:53
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Passz, nekem sincsenek és évről évre nehezebben viselem. Ilyen világot élünk, egyeseknek könnyített terep, másoknak lehetetlen küldetés.
jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem olyan, hogy igaz barátság már nem nagyon létezik. Sok embertől nem áll távol, hogy csupán érdekből keresi a másik társaságát.
jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem is ugyanez van mindig. Bekerülök egy új társaságba és azt látom hogy mindenki megtalálja a kis pajtását én meg maradok egyedül. Nem tudom mi a megoldás. Nekem azt szokták mondani hogy túl merev és távolságtartó vagyok. 23
jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%
Előbb azt tisztázd magadban, hogy miért van belső késztetésed barátok iránt.
jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok, csak én már elmúltam 50. Nekem egyre nehezebb barátkozni, az én korosztályom be van gubózva a családi életbe. Párom nekem is van, de lássuk be, hogy szükség van másféle kapcsolatra is egy ember életében.

Sok helyre járok, pl. csoportos edzésekre, nyelvórára, workshopokra, ideig óráig mellém csapódnak emberek, fiatalok, korombeliek, de aztán le is morzsolódnak. Igazán nem mélyül el semmi.

jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem semmit. Csak nem megfelelő emberekkel találkozol. Hasonló a hasonlóval barátkozik.
jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek és ugyanúgy akárhová mentem, mindig egyedül ültem, csak a jegyzeteimért álltak szóba velem, aztán ha megkapták, utána már le voltam xarva. Minek barátkozni ilyenekkel?!
jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
51%
Menj pszichológushoz. A gyakorin nem tudjuk megmondani, hogy mit csinálsz rosszul. Az biztos, hogy nem minta kérdése.
jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, mihez értesz? Mik töltik ki a mindennapjaidat? Hobbik vannak, vagy csak a 4 fal és a számitogep/telefon nyomkodás?
jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
a párkapcsolat ugyan ilyen vagy az megy?
jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!