Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik Heves megye legszebb...

Melyik Heves megye legszebb települése, és Te hol élsz?

Figyelt kérdés

jan. 15. 20:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Utoljára Törőcsik Mari szülőfalujában voltam, Pélyen, 2021 nyarán. Azóta nem jártam Heves-megyében. Így nem tudom.🤷‍♂️
jan. 15. 20:11
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ahol lakom. Eger. Az ország legszebb települése.
jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hatvan a legótvarabb
jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egri, de akárhányszor ott járok össze van hányva vastagon az egész belváros. Elég sokat ront az összképen.
jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha az építészetet nézzük, akkor egyet kell értenem azzal, aki Egert írta (bár történetesen nem kedvelem Egert, de ami szép, az szép).

Én a kérdést valamiért úgy értelmeztem, hogy összességében melyik a legszebb, és mivel én a természeti értéket, főleg a hegyeket többre tartom, mint az épített dolgokat, nekem ilyenek ugrottak be, hogy Markaz, Kisnána, Sirok, Bükkszék, Bélapátfalva, Mátraháza...

Budapesten élek jelenleg, de egy ideig voltam kollégista Egerben, és sokat kirándultam a megyében.

jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eger és Szilvásvárad
jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
53%
Pélyen élek.
jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eger nagyon szép, a legszebb a megyében. Sajnos Pély környéke el fog esni, mert idővel kevesebb lesz a dolgos, becsületes ember.
máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!