Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Alapvető társadalmi elvárás,...

Alapvető társadalmi elvárás, hogy az ember ne legyen büdös mint egy hajléktalan?

Figyelt kérdés
Akinek adottak a lehetőségei a jobb körülményekhez (lakás, pénz, stb) de mégsem él velük mert igénytelen, helyette büdös koszos mint egy hajléktalan, azzal szemben jogos a társadalom elvárása hogy többet adjon magára?

jan. 18. 12:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Ez kérdés a 21. században?!
jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Hát én csak ápolt, jó illatú személlyel állok szóba, úgyhogy nekem ez elvárás.
jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem a legtöbben szintén, viszont nem bántó olyat mondani az ilyen egyéneknek hogy legalább az esőbe álljon már ki ha többre nem képes?
jan. 18. 12:49
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván.

Nem csak társadalmi, higiéniai, egészségügyi elvárás is. Ne terjesszen fertőző betegségeket stb. Önmagával szemben és a társadalom többi tagjával szemben is alapnak kéne lenni. Akinek nem tetszik, ne éljen társadalomban, menjen a dzsungelbe és ott olyan koszos meg büdös lehet, amilyen csak akar.

jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem társadalmi elvárás, hanem mindenkinek saját magával szembeni alapvető elvárásnak kéne lennie. Nem is elvárás, ez inkább alap, evidencia.
jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Persze, mindamellett vannak olyan mentális esetek, amikor valaki ezt nem is érti (érzi) teljesen.
jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, társadalmi elvárás. Az ilyen embert a legtöbben kerülik. Ugyanakkor a legtöbb embernek saját magával szemben is alapvető elvárás ez.
jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%

Betegség miatt is lehet valakinek kellemetlen szaga. Meg lehet koszos egy nagyobb túra után is.

Nem egyértelmű nekem, hogy ismerősödről írsz, vagy idegenről.

jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
Az a zsidó ami gonosznak mutatta magát és azt hitte hogy a venek a gyerekei az írta le orbannak , hogy ha a családjával együtt van akkor úgy kezelje őket mint a hülyéket. Ezért lemarhazta szinte minden nap a nőket gyerek koruk óta. Öt magat kérte a házastársaitol , hogy dicserjek. Anyját és testvéreit is isteniteni kellett mindenkinek. A zsidót mindenkinek pusztítasra csinálták az orbán és kölykei. A gonoszokat a házastarsai hitték és gyakoroltak az orbannal és az apjukkal és az apjuk műanyagbabajaval. Magyarokat terrorrizalta az orbán a majmot és mindig vitte a pszichológiai rendelőbe. A majom gyáva. Pénzt nem szeret költeni. Szenvednek. Az orbán vásárolt be mindig. Így tanulta úgyanattól a zsidótol. A gyerekei csak gyerekkorba láttak pénzt. A hazastarsanal mindig van dugva pénz, nehogy az orbán ellopja. Ha elfogyott az étel nem mert elmenni a boltba, ne hogy az orbán megtudja, hogy van egy kevés kis pénze. A volt rokonai adtak neki pénzt.
jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ha meg tud venni egy darab szappant (kb. 200 Ft) és egy dezodort (kb. 500 forint) akkor nem olyan komoly elvárás!
jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!