Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Általános iskolai osztálytalál...

Általános iskolai osztálytalálkozóra te elmennél?

Figyelt kérdés

20 éve végeztünk, 1-8-ba jártunk közösen, pár gyerekkel még egyetemista koromig tartottam a barátságot de azóta velük is max pár alkalommal találkoztam.

Covid alatt az egyik volt osztálytársam csinált facebook csoportot és most valami valakinél bekattant és elkezdett szervezkedni, hogy el kéne menni közösen egy étterembe és személyesen is találkozni. És ahogy nézem a chatet van pár tag aki lelkes és menni akar.


Anno szerettem azt az osztályt de mégis a többségükkel 14 éves korom óta nem találkoztam, azóta meg eltelt 20 év és olyan furcsának érzem ezt, hogy eddig kb. le se szartuk egymást, most meg osztálytalálkozót akarnak csinálni.



#általános iskolai találkozó
jan. 22. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Én nem, de én azért nem mert mindig ki voltam közösítve.


Ha neked jók voltak vidámak az osztálytársaiddal azok az évek akkor menj el nyugodtan.

jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Simán, nagyon jó hangulatú volt.
jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Persze, elvihorásztok a 20 éves emlékeiteken, ezek pont azért jók, mert amúgy nem tartjátok a kapcsolatot.
jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem, a sajátomon se voltam. Úgy volt megszervezve, hogy én ahhoz nem adtam az arcom. A szervezők voltak csak végül, az osztályfőnök se ment el.
jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Soha nem voltam, félidőben elköltöztünk közben akkor, a felét nem ismerném, így meredek lenne szerintem.
jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem mentem el, amúgy sem voltam közösségi ember.
jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Ha lenne, aki megszervezné, igen, mert alapvetően jól kijöttünk egymással annak idején, két volt osztálytársammal máig is beszélek időnként, néha találkozunk is. De a többség már eltűnt az évek során, sokan Facebook-on sincsenek fenn, és telefonszámuk sincs meg.
jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Persze, én mennék mindenképp. Tavalyelőtt (2022ben) volt a gimis 5 éves találkozó, nem sok emberrel jöttem ki anno, amiről részben én is tehettem (nagyképű voltam, lenéző másokkal stb), viszont az évek alatt nagyon sokat változtam jó irányba, ahogy sokan mások is, és végül egy jó hangulatú találkozó kerekedett ki belőle, olyanokkal is tök jól el tudtam beszélgetni, akik gimiben rühelltek engem, és én is őket.:D Nagyon kellemes csalódás volt.
jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Seila ***** válasza:
77%

1

A kiközösítés az miben nyilvánult meg? Konkrét dolgokban vagy szinte mindenben?

jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ezt nem ilyen "eddig le se szartuk egymást" módon kell nézni.


Hiszen ez az élet rendje, mindenki elindul valamerre és nem biztos, hogy valaha találkoztok még. Ettől még simán össze lehet ülni és megbeszélni, hogy kivel mi történt.


Tulajdonképpen pont ez az egész lényege, hogy ha már eddig leszartátok egymást, legalább most üljetek össze nosztalgiázni egyet.

jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!