Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyen kb. 500 ismerősöm...

Hogy legyen kb. 500 ismerősöm Facebookon ha folyamatosan kivettem azokat akikkel három éve nem találkoztam és jelölgetni túl ritkán szoktam így már 100 alá csökkent?

Figyelt kérdés
Mintha státusszimbólum lenne már hogy menőbb csaj akinek van 4000 ismerős vagy 1500, mint egy csávó akinek van 400. De mindenféle nem is szimpatikus, meg úgysem látom többet és nem ismerem arcot nincs kedvem jelölgetni akikkel max párszor vagy annyiszor sem beszéltem. Nem tudom hogy kéne az arany középutat, hogy közepesen sok, de nem minden nem is ismert alakot jelölgetni. Lehet hátrány az ismerkedésnél, ha a kinézett lehetséges partnernek 8x annyi az ismerőse.

jan. 27. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Fb már lecsengőben van,tudtad?
jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát a leglátogatottabb oldalak közt van világszerte. A diákok többet lógnak másutt.


Csak minimálisat Facebookozok meg Linkedinezek. Olyan arany középút kéne, hogy se ne közösségi médiázzak túl sokat, se ne tűnjek valami antiszociálisnak pl. hogy fenn se vagyok a LinkedInen. Mit tanácsolnátok?

jan. 27. 23:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz te 500 ismerőst? Nekem van vagy 400 de csupa olyan van közte akivel egy szót se beszéltem soha,sőt olyan is akit nem is láttam csak bejelölt anno random. Épp most tervezek nagytakarítást. Nekem se kell szerintem 100-150 fölött.
jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért, mert azt sugallja hogy sokkal kevesebb embert ismersz mint más. Az átlag extrovertált embernek van azért 600 talán. Tegyük fel csaj lennél 3000 ismerőssel, tetszene hogy az udvarlódnak 311 ismerőse van, a másiknak meg 4500? Vagy tegyük fel bizniszelsz, vagy állásra jelentkezel és látják hogy 200 ismerősöd van, a másik jelöltnek meg 900.


Az Insta meg a Tiktok nem teljesen értem hogy egy átlag kinézetű pl. 28 éves csávónak minek, hisz az átlagember nem rak fel magáról videókat amiken táncikál, meg fotózkodik minden héten többször mint a lányok. A Twitter meg pláne nem tudom minek tweeteljen bármiről.

jan. 27. 23:42
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

És kit érdekel hogy az udvarlónak mennyi ismerőse van? Nem is nézem másnak mennyi van. Sőt akinek van 5000, arról tudom hogy kamu pózer aki erre veri és emberileg egy nulla.

Pont nem érdekel, az se ha nincs egyáltalán facebookja. Jó az nem baj ha van, hogy tudjunk beszélgetni, de ennyi. Egyik legjobb haveromnak még profilképe sincs.

jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Még albérletet is szívesebben adnak ki annak, akinek van átlátható Linkedin meg Facebook profilja meg profilképe. A 2000 szerintem is túlzás. Ezért írtam hogy azért egy 500 körüli szám tűnik a köztes megfelelőnek. Viszont akkor kezdjek el fűt-fát jelölni akivel találkozom, vagy több éve nem látott arcokat jelöljek vissza akiket nem is érdekeljük egymást?
jan. 27. 23:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar ez, jelölj be random indiai meg egyiptomi arcokat, azok tuti visszaigazolnak. :DD
jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ezt mondom hogy az antiszociálistól ellenkező irányba se jó túlzásba esni a pózerkedésbe.
jan. 27. 23:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

“ Mintha státusszimbólum lenne”

Milyen elcseszett társadalmi rétegben jelent státusszimbólumot a facebookon lévő ismerősök száma? Ne mondja senki, h a fiatalok körében, mert ők már le se szarják a facebookot. Tehát van egy felnőtt réteg, akit ez érdekel? Nagyon nagyon beteg emberek lehetnek mentálisan.

jan. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 2000 fölött van az ismerőseim száma, mindenkit vissza jelölök, és mivel nagyon szép vagyok sokan jelölnek is.
jan. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!