Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek egy Taylor Swift...

Szerintetek egy Taylor Swift tematikájú bulira milyen emberek fognak menni?

Figyelt kérdés
Olyanok lányok, akik szívesen barátkoznának idegenekkel? Szingli fiúk, akik ismerkednének? Vagy az olyan fiúk, akiktől jobb "félni"...?

febr. 7. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom olyanok akik szeretik Taylor Swift zenéjét, munkásságát, stílusát.

Mégis mi mást lehet mondani egy ilyen kérdésre?

febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

"Vagy az olyan fiúk, akiktől jobb "félni"...?"


Konkrétan a neten fent lévő videók alapján szinte csak lányok mennek. De ha annyi energiát öltél volna a Google-zásba, mint a kérdés megírásába, akkor tudnád is rá a választ

febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Az angolszász országokban az a réteg rajong Taylor Swiftért, amelyik Magyarországon Bódi Gusztiért, Margóért meg a Bittó Duóért. Szóval nem a legízlésesebb.

Az utolsó mondatodat remélhetőleg félreértem, és nem feltételezed azt, hogy alvilági alakok buliznak Taylor Swift koncertjén.

febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ennek a luvnyának a nevére valahogy mindig a Suzuki Swift ugrik be. 😅
febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Elképzelésem sincs, mivel azt se tudom mi az. T.S. "szindróma" :D Szerintem egy csúnya nő, nem értem ezt a felhajtást körülötte.
febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 egy énekest nem a külsejéért szoktak hallgatni az emberek...:D

Én a dalszövegeit szeretem nagyon, mondjuk az lehet téged már nem is érdekel, ha leragadsz annál, hogyan néz ki valaki...

febr. 8. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Én általában metált hallgatok, vagy punk, esetleg retro rock zenéket... Meg Taylor Swiftet. Valamiért az a nő iszonyatosan megfogott. Remélem, egyszer majd eljutok egy koncertjére is. Nem tudom, tudnék-e mit kezdeni a közönséggel, de egyszer mindenképp szeretném élőben hallgatni.
febr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is úgy láttam, hogy inkább lányok mennek, és inkább a 'lányos' lányok.
febr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!