Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az anyagi biztonság hiánya...

Az anyagi biztonság hiánya miért tesz egész napra feszülté? Egész nap azon kattogok hogy nincs tartalékom. Megőrülök. Hogyan szerezzek pénz amíg nem lesz munkám? Szüleim nem adnak pénzt.

Figyelt kérdés
Még nincs melóm, szüleimmel élek és már gyorsan el fog fogyni az a pénz ami még maradt nekem, amit szakmai gyakorlaton kaptam tavaly, akkor végeztem a sulival. 23 ezer ft az össz vagyonom most. Nincs utánpótlás, nem merek költeni mert elfogy nagyon rossz bizonytalan érzéssel tölt ez el. Eddig még sehová nem vettek fel ahová jelentkeztem, behívtak interjúra de elutasítottak mert a tapaszataltabb embereket keresik az össszes boltba, cégnél mindenhol. Legalábbis azt mondják nekem.

febr. 13. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Menj el távolkeletinek, rögtön lesz pénzed. Most őket alkalmazzák.


Kelet-Európában mindig ez volt a kérdés: az ember itt nem érték, hanem probléma. Az embereket elnyomásban és nyomorban tartják. Ha ennyire megvisel menj külföldre, ott majd nem kell ilyesmi miatt izgulnod.

febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha lesz melód, akkor is ez lesz, hacsak nem haverkodsz össze Viktor barátunkkal, vagy mész el külföldre. Az utóbbit javaslom, az kevésbé gyomorforgató!
febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
De jó, lehet orbánozni
febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csomó opciód.

A legbiztosabb, ha elmész valami nagyon alja munkára, azt senki nem szereti ezért kevés az ember, biztos felvesznek.

Utána következik, hogy a tapasztalatodnak megfelelő munkakörre jelentkezel, mert akkor kisebb a valószínűsége hogy tapasztaltabb ember jelentkezik. Itt az esélyidet felturbózhatod azzal, hogy tényleg tudod a dolgokat, és nem a papírod möge bújsz, mert az nem egyenlő a tudással.

febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Senki nem orbánozik. A rendszer leírása viszont valós. Mindegy kit szidsz, ez van.
febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%

Miből laksz ? Eszel?


Gâz hogy életképtelen vagy és a szüleid tartanak el.

febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!