Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merem át ölelni apukàmat...

Nem merem át ölelni apukàmat mert rossz köztünk a kapcsolat anyám meg ritkán van itthon őt csak este tudom megölelni. Egész nap olyan szeretet hiányosnak érzem magam. Mit tegyek? Barátom csak 1 van ő nem szereti ha megölelem.

Figyelt kérdés
Annyira kóros ez nálam hogyha megyek az utcán jön szembe egy nagyon szimpatikus jó pasi akkor elképzelem hogy forrón at ölel és megcsokol ,mikor tovább megy olyan rossz érzés van a gyomromban. Mi lehet ez? Àllandoan szeretetet akarok kapni .

febr. 20. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress egy pasit, aki ölelget.

Egyébként ez már nem normális szint szerintem. Pasi mellett pszichológus is kellene szerintem

febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptál érzelmi melegséget.

Ne kezdjél kapcsolatot, amíg ezt rendben nem hoztad. Jelenleg csak kapcsolatfüggő lennél, az meg nem egészséges dolog.

febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
2014. Február elején az apukám jött értem az iskolába. Át ölelt mindenki előtt, azt mondtam neki apa ne én már nem vagyok gyerek! Édesapám néhány napra rá 10.-én szívrohamban elhunyt🖤 a mai napig bánom hogy nem öleltem át. Ha él a te apukád öleld át, amíg még megteheted.
febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vagyunk egy ölelkezős csapat, de mostanában hogy a gyerekek ritkán vannak otthon, mindig van ölelés ha jönnek vagy ha mennek. Kialakult egy procedúra és ez mindenkinek jó.
febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudtam megölelni apámat soha, mai napig él, megölel, ha kijön elém a reptérre, de nekem nem most van rá szükségem, gyerekként lett volna.

Szerintem próbálkozz a szüleidnél. Nehezen tudok elképzelni olyen szörnyet, akit megölel a gyereke, és nem pozitívan fogadja. Tudom, hogy nehéz megtenni, én anno a naplómban felírtam, hogy hány nap telt el anélkül, hogy valaki hozzám ért volna, és 700 valamennyiig jutottam, mikor apám végül megölelt valamiért.

Ha még 18 alatt vagy, iskolába jársz, akkor jeletkezz az iskolapszichológusnál. Nem kattantaknak van, hanem ilyenekre, és hidd el, később egy kisebb vagyont kell otthagyni rá.

febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 2# jól írja.

Szerintem beszélj apukáddal a köztetek lévő rossz kapcsolatól.. Először nehéz lesz, az tuti, de egy idő után fel kell, hogy oldódjon a probléma.

febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5: "én anno a naplómban felírtam, hogy hány nap telt el anélkül, hogy valaki hozzám ért volna, és 700 valamennyiig jutottam, mikor apám végül megölelt valamiért"


Ezt még olvasni is szívfacsaró volt. :-(

Az én szüleim se voltak nagyon ölelkezősek, de egy puszi mindig volt, mikor délután hazaértek munkából, vagy kisebb koromban hazahoztak az iskolából.

Most meg a gyerekeimmel annyi, de annyi bújás, ölelés és puszilgatás van... És ez nagyon kéne minden kisgyereknek, de nagyobbnak is és felnőttnek is.

febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!