Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez atomrészegség?

Szerintetek ez atomrészegség?

Figyelt kérdés
kb 3dl 40 %-os pálinkát megittam és miután egymás után 2 kis pohárral lehuztam mar nem is kellett tobb nagyon szedultem de rohat jo erzes volt neheznek ereztem a fejem es nehez volt megtartani, elestem tobbx is nem birtam normalisan megallni, nagyon elengedetten beszeltem, rohogtem, ordibaltam, nagyon jo kedvem volt, próbáltam rappelni is pedig tavol all tolem, rimeben beszeltem. Nem emlekszek mar mindenre, de ma nagyon faj tobb csontom is es nem emlekszem arra hogy ennyire elestem volna bar allitolag egyszer beleestem a kadba nagyon es bevertem mindenemet. Tobb kepkocka ki is maradt aztan a kadban azon kaptam magam hogy vizes lett a hajam teljesen, 5p mulva meg teli hanytam. Aztan baratom kivitt a szobaba, elvileg ugy kellett kirangatni a kadbol, befekudtunk az agyba full meztelen, aztan az agyat is osszehanytam aztan a sajat hanyasomba fekudve vizes hajjal, meztelen elaludtam. Mindvegig rohattul szedultem de nagyon jo erzes volt es ha becsuktam a szemem es ellazultam olyan volt mintha egy tornadoba repultem volna
febr. 23. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az!
febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pedig ahhoz kepest nem is ittam sokat😂
febr. 23. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem is kevés, pláne, ha kezdő vagy, illetve, ha jól értettem, egyszerre ittad meg. Az nagyon durva, nagyon nem mindegy, hogy több óra alatt fogy el egy adott mennyiség, vagy kb. rögtön.

Igen, ez atomrészegség, és járhattál volna még rosszabbul is. Szeretek italozni, de nekem fontos a mérték, és neked is azt javaslom, apránként igyál kisebb mennyiségeket!

febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 deci vodkát megittál? Mesék a holdban, esetleg 3 felest.
febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!