Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is jól tettem?

Szerintetek is jól tettem?

Figyelt kérdés
Van egy ember a környezetemben aki már évek óta jópofizik nekem, pedig nem állunk közelebbi kapcsolatban egymással. Már az elejétől fogva tudni akartam miért csinálja, de csak most léptem annak érdekében hogy ezt megtudjam. Hetekig hülyítettem egy kitalált történettel, aztán pár napja bővebb részleteket is elmondtam neki, mondtam neki hogy ez nagyon bizalmas, és többször megkértem hogy ne mondja el senkinek. Ma a szemem előtt mondta el több embernek, én odamentem és szembesítettem az igazsággal a többiek előtt, és megmondtam neki hogy ez egy teszt volt hogy mennyire megbízható, és hogy nagyon naívnak és hülyének tartom amiért végig elhitte.

febr. 28. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Jól. Legalább most már tudod, hogy csak azt mondhatod el neki, amit szeretnél, hogy mások is megtudjanak.
febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jol. Jo az oszinteseg. Az egy kapcsolat merceje.
febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!