Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért nem akar velem senki programot csinálni?

Soha senki nem ajánlja fel, ha igen később akkor is vissza utasítja.. meg ha en ajánlom fel akkor is visszautasitasra kerül


Nem értem h mi a baj velem, pedig tudom h velem van a baj.


Pedig egy normális tini lány vagyok, próbálok kedves lenni és normálisan viselkedek mindenkivel (akit utálok ahhoz meg nem szólok hozzá)

nem vagyok olyan szép, de normálisan átlagosan nézek ki átlag magasság az oltozkodesemben sincs semmi fura és még csak rossz hírem sincs a suliban.


Vannak olyanok akikkel jóban vagyok, de ők se akarnak velem soha semmilyen programot csinálni.

És mindig azt látom h a korombeliek szoros baratsagokat alakítanak ki, és mindig osszejárnak, nekem meg ebből soha sem jut.


Miért van ez? Hogyan oldjam meg?


febr. 29. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Mert érzik rajtad az emberek, hogy rágörcsölsz az ilyen dolgokra.

Már eleve rosszul is közelíted meg az egészet. Senkitől ne várj el olyat, ami csak kiérdemlés alapján működik! Ahogy azt se várd el, hogy ha valakinek kedveskedsz, akkor az majd egyből el is fogadja, viszonozza is azt! Miért tenné? Mert kedves vagy vele? És?

Attól, hogy valakivel jóban vagy, még nagyon nem jelenti azt, hogy ő külön időt is akarna rád szánni. Illetve, ha már itt tartunk, akkor az is egy felvetendő kérdés, hogy tényleg jóban vagy-e az adott illetővel, vagy ő semlegesnek tekint téged? Nem látsz bele a fejébe.

Az meg szintén egy fals úthoz vezető gondolatmenet (legalábbis jelen esetben az), hogy másokhoz méred magad. Ne azzal foglalkozz, hogy mások hogyan viszonyulnak egymáshoz! Nem tudod, hogy mi áll a háttérben. És megint csak nem tudod, hogy valóban úgy is gondolják-e, vagy csak úgy tesznek, mintha barátok lennének.

Azt tudom javasolni, hogy próbálj meg bizonyos dolgokat elengedni. Ne zavarjon az, hogy valaki nem hívott el, vagy valaki visszautasított téged! Ő dolga, ő baja, emiatt ne te érezd magad feszélyezve! Nem a te hibád. Ha valaki nem hív el, akkor te se érezd kötelességednek, hogy de azért te, ha törik, ha szakad elhívod. Miért? Mitől lenne az neked jó? Jól éreznéd magad akkor, ha tudnád, hogy csak illemből (kényszerből) csinálnak veled programot, de amúgy magasról tojnak a fejedre?

Ui.

Ne lepődj meg, ha esetleg a kérdés kapcsán kapni fogsz privát üzeneteket… 😅

febr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Igazad lehet, de nem erezhetik rajtam h gorcsolnek, mert annyira nem gorcsolok mindig lazán hozom fel az ilyeneket csak a "sulis baratoknak" ott vannak a másik barátai...és nem értem h az emberek miért nem örülnének 1 olyan barátnak aki mindig akar velük közösen csinálni valamit, és sokszor keresi őket

Én imadnam ha lenne 1 ilyen barátom

febr. 29. 08:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és az a baj h nem tudok rajonni mi velem a problem
febr. 29. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:
3# Kérdező nálam ugyanez a helyzet, csak fiúban.. Humoros vagyok és empata... De valamiért mégsem vevők rám az emberek.. De hát a lottóötös szelvényt se lehet senkire sem rákényszeríteni, khm... 😏😏
febr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%

biztos veled van a baj akkor es ennek megvan az oka csak nem veszed észre masok viszont nagyon is igen es ezert tavolodnak el toled

pl mert nagyon ra akarod eroltetni mahad esetleg masokra, na ez a legtobb embernel vészcsengő es viszzataszito is

márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!