Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hensel ikerpár egyik tagja...

Hensel ikerpár egyik tagja megházasodik akkor igazából kit vesz el a pasi? És a közös gyerek anyakönyvi kivonatára melyikük neve kerülne, mint anyjuk?

Figyelt kérdés
Akárhogy is de ez annyira nem normális dolog, vagy igen? Akkor én nem vagyok normális...
márc. 29. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekik is joguk van egy normális élethez, legyen ez bármi.
márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a felesége, amelyik hozzáment...

Másik megközelítés: amelyik keze aláírta a papírokat (hisz mindegyik tesó a saját oldali kezét tudja mozgatni).

Mivel a méhük (és minden más is, deréktól lefelé) közös, így technikailag mindkettő lehet az anyja, gondolom így azt írnák be, aki az apa párja. De azt nem tudom, hogy alkatilag egyáltalán képesek-e kihordani és megszülni egy gyereket, talán majd kiderül.

Amúgy 2021 óta házas elvileg az egyik "fél"...

Tényleg nem egyszerű a helyzet, de nyilván ők is próbálnak normális életet élni, amennyire tudnak, ha ebbe nekik a házasság is beletartozik, és a párjuknak nincs ellenvetése, akkor felőlem csinálják, az ő dolguk :)

márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Kérdésben a válasz.

Az egyik házasodott meg. A másik nem.

Nyilván merülnek fel praktikai kérdések, de Abbyt vette el a pasas, ő lenne az anyuka is.

márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenesetre elég érdekes életmód lehet.
márc. 29. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem házasság nélkül is épp elég "érdekes" lehet így leélni egy életet, ők már biztos hozzászoktak (már amennyire lehetett), én részemről nem sajnálom tőlük a házasélet boldogságát...


#2

márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván két anyakönyvi kivonat van tehát amit beírnak

Értem én hogy teljes életet szeretnének és sok mindent elértek ami miatt óriási tisztelet, tényleg de azt ne mondja nekem senki hogy ez normális a csávó meg pláne nem

Tudom most én leszek a gonosz de gondoljunk bele hogy van A-nak férje most a nászéjszakát hagyjuk se van egy veszekedés vagy bármi a másik iker mindig ott van és itt jön az érdekes dolog B-nek is lesz férje na akkor már érdekesebb a sex

A hét B hét?

Mit szól hozzá a másik férj? hát vazze Oké hogy számoltnak ezzel de akkor is

Eddig marhára megértőnek,elfogadónak hittem magam de ez már nekem is sok(K)

márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

“Senki ne mondja, hogy normális”

Ember, eleve egy nem normális helyzetben vannak, az egész életükben.

Amúgy pl vannak a mexikói sziámi ikrek, Lupita, meg nem tudom, ki, ott az egyiknek van pasija, de megbeszélték, hogy nincs szex.

márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem is az ikrekre gondolok elsősorban és időközben olvastam róluk pár cikket ahol mindketten azt mondták hogy szeretnének gyereket és hogy ennek nincs szervi akadálya(igaz ezt 16 évesen nyilatkozták)

Persze ott van az örökbefogadás lehetősége is vagy béranya USA-ban bármi megtörténhet

Azt tudom hogy a férjnek már van gyereke az előző házasságából

Ja és félreértés ne essék nem akarom bántani őket ahogy írtam is tisztelet már csak a kitartásuk miatt is csak hirtelen lesokkolt ez a dolog

márc. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gonoszkodni, de nem tudok nem arra gondolni, hogy ha lesz gyerekük, akkor valóra válik a mondás, hogy akinek két anyja van.
márc. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!