Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is idegesítő?

Senkike332 kérdése:

Szerintetek is idegesítő?

Figyelt kérdés

Na most ez elég random kérdés lesz, de a lényeget próbálom leírni :,)

Szóval vagyok én, és van egy haverom, hívjuk Pistinek. Pistivel megbeszélem a találkozónkat, ledumáljuk hogy mondjuk 2kor találkozunk és hogy hol. Helyzet a következő: Pisti magasról tojik írni nekem, vagy felhívni engem azon a napon amikorra a találkozót megbeszéltük. Lehet csak én vagyok ilyen bugyuta, de én mindig írok reggel egy üzit ilyenkor hogy akkor 2re megyek, még mindig jó ugye?

De Pisti meg se mukkant azóta hogy tegnap ledumáltuk a dolgokat. Szerintem ez egy hatalmasnagy bunkóság azzal szemben akihez mész,vagy akivel találkozol. Itt a nagyobb gond az, hogy nekem közbejött valami, így max 5kor tudnék találkozni vele, de esélytelen hogy elérjem, és szóljak neki. Nekem az lenne a kérdésem, hogy csak én reagálom túl, vagy azért ennyit Pisti igazán megtehetne? :D



ápr. 6. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágom, miért nem írsz neki te? Egyikőtök sem ír, de te fel vagy háborodva... :))
ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
édes istenem, írsz neki, hogy bocs, pisti, nekem nem jó a kettő, ötkor tudunk találkozni? HA válaszol válaszol, ha nem látja addig, hát ez van, nem mindenki telefonnal a kezében él.
ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

pont ahogy #2 mondja.


Túlkomplikálod az egészet.

ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszolóhoz csatlakoznék.
ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Napi "A haverom hülye ezért feljövök róla hisztizni a Gy.k.-ra"-kérdésünket olvashatjátok.
ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mégis minek kéne bármit is írnia, ha egyszer megbeszéltétek?!

Halálom az ilyen életképtelen ember, akivel a már tutira lefixált dolgokat is külön egyeztetni kell, mert nem hiszi el, hogy ott leszek vagy olyan hülyének néz, hogy elfelejtem stb stb (egyik sem fordult még elő soha). Vagy nálad mi az oka ennek a szerencsétlenkedésnek?

Ha pedig NEKED nem felel meg, leszel szíves talán TE írni a haverodnak. Mégis hogy gondolod, hogy neki kéne megkérdeznie még ezerszer, hogy ugyan kegyeskedsz-e ráérni az előre egyeztetett időpontban?

ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenki megnyugodhat mert írtam neki hogy nem érek rá, basszus nem vagyok egy ekkora szerencsétlen, azt hittem ez tök egyértelmű lesz. Egyébként pedig Pisti válászolt az üzenetemre 2 órával később,hogy bealudt, sajnálja az egészet. Namost ez nem az első eset volt.
ápr. 8. 23:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem aludt volna be Pist, fel is háborodhatott volna, hogy nem hogy nem jó neked a tali, nem is szólsz neki de még neked áll feljebb, hogy ő miért nem szólt, hogy akkor fix.

Persze szóltál neki, hogy nem érsz rá így ok

ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!