Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lehetnek olyanok ha...

Miért lehetnek olyanok ha udvarias vagyok előre engedem, segítek ha kéri, és ezek után le vagyok k-va, vagy fúrnak?

Figyelt kérdés

Pl tarsasházi szonszed vagy kollega mindegy.


Próbálok rendes jofej de inkább a minimum lenni. Köszönök udvarias vagyok.


Aztán ezek kezdenek el szidni, hátam mögött fúrni kibeszélni, meg amit írtam.



#udvariasság hatása
ápr. 14. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
sokan kispécizik maguknak a leggyengébb legártatlanabbnak tűnő léncszemet...imádnak az emberek belerúgni a másikba. Ez a vérükben van.
ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja hogy akkor ne legyek inkább rendes jófej idvarias köszöngetős mert ezek ebből vérszemet kapnak? Mindig tanul az ember vmit..
ápr. 14. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
de, legyél az, csak válogasd meg, hogy kivel vagy az. Vadidegennel nem kell jópofiskodni.
ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szomszed kollega. Nem vadidegenek kb.
ápr. 14. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A magyarok ilyenek. Nem szabad jószándékú lenni!
ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kollegákat sikerült elintéznem jelezten a vezetésre hogy alja prolik es a lehető legkevesebb interakciókat szeretném velük. Az egyikre azt mondták az lehet ugysem lesz nálunk amugysem sokáig. És mindenben mondjam azt ha kérdeznek valamirol hogy ne engem hanem őket kérdezzék.


Ezen kivul igyekszem elköltözni is. Értelmes szomszedokra lelni a lakókörnyezetem is megoldani valahogy.

ápr. 15. 07:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!