Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor kezdtek a nők és a...

Mikor kezdtek a nők és a férfiak ennyire durván háborúzni egymással?

Figyelt kérdés

Remélem ez nem csak nekem szomorú. Sosem fogjuk tudni meggyőzni a másik nemet, mindkettőnek más-más az álláspontja, véleménye pont azért, mert csak azt a szerepet tapasztalta az életben, aminek született. Miért nem hagyjuk már ezt abba és szeretjük a másik nemet anélkül, hogy folyton egymásra mutogatnánk? Mi vagyunk az élet, mi nők és férfiak, miért akarunk ellenségek lenni?

Remélem, nem csak én gondolkodom így. (N-20)



ápr. 18. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Te most miről beszélsz?


Én nem háborúzok senkivel. Te igen?

ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
#2: és most minden férfi ilyen, vagy hogyan jön ez a kérdéshez?
ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

2.vagyok még annyt: Találnom kéne valami echte nárci értelmiségi férfit és felvetetni a vezetőjüknek, hogy a csürhét kézbe vegye.(csak mert vezetőjük az nincs amúgy, csak alkalmazottként vannak felvéve (mostanában vannak felvételek)így kíváncsi leszek mekkora anarchia lesz a cégnél ha parasztokhoz nincs birkapásztor amugy, csak mert a műkörmös csopvez meg igi nemhiszem hogy kompetensek lesznek hozzájuk..)


Es aztán itt megjelenik ez hogy szeressük egymást🤣

ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Bírom hogy kb mindenki evidensnek tartja hogy a történelem teljes egésze alatt a pasik azt csináltak a nőkkel amit akartak.

Vannak akik régi szép időknek tartják ezt, vagy vannak, akik szerint a mai nőknek már nincs szüksége feminizmusra, hiszen *már* nem bánnak rosszul velük a férfiak, meg van erről mindenféle vélemény, de abban mindegyik vélemény megegyezik, hogy mióta világ a világ, a férfiak bántották. a nőket.


De érted AZ nem háború, hanem a háború csak nemrég kezdődött (hozzávetőlegesen akkor, amikor a nők elkezdtek a neten incelezni).


ikszdé????

ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nyilván itt nem arra gondoltam, mikor valaki gyökér és nem tiszteli a másikat stb. hanem úgy alapból kialakult a társadalomban egy olyan erős nő kontra férfi, férfi kontra nő ellentét, ami az egészségestől kicsit távolabb van. Mert normális, ha van egy adott véleményed amihez ragaszkodsz, de sok helyen csak azt látom, hogy annyira ráakarod erőszakolni az álláspontod a másikra, hogy már fáj. Nem lesz olyan úgysem, hogy csak a férfinek van igaza, vagy csak a nőnek.
ápr. 18. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor megerőszakol e 1-2 "férfi" lehet nekik volt igazuk tenyleg
ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

"alapból kialakult a társadalomban egy olyan erős nő kontra férfi, férfi kontra nő ellentét, ami az egészségestől kicsit távolabb van"

. Én ebből semmit nem tapasztalok.

Feltételezem, Te sok ilyen fórumot látogatsz.

ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

"úgy alapból kialakult a társadalomban egy olyan erős nő kontra férfi, férfi kontra nő ellentét"

Mifelénk férfiak és nők között jellemzően vonzalom szokott kialakulni. Te valami nagyon gáz körökben mozoghatsz, te jóságos ég...

ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a Gyakoriból indulj ki, ez az oldal tele van megkeseredett, csalódott emberekkel mindkét nemből, akik ide zúdítják a frusztrációjukat. Én nem tapasztalok semmi komoly ellentétet az életben férfiak és nők között. Pár éve a metoo-kampány próbálta egymás ellen fordítani őket, szerencsére nem sikerült.
ápr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ovisszintű ostobasag a kerdesed, igazabol valaszolni se lehet ra.
ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!