Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Osztálytalálkozóra szokták...

Osztálytalálkozóra szokták vinni a párjukat?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 12:19
A kérdező szavazást indított:
Szokták vinni, de nem szeretem
Szokták vinni, de szerintem semmi keresnivalójuk ott
Szokták vinni, az természetes
Többnyire nem szokták
Nem szokták
42 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
92%
Nem. Minek?
ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Az osztály része volt a jelenlegi párod? Nem hinném. Az osztálytalálkozó azért van, hogy azok menjenek el rá és azoknak szól akik az osztályba jártak. Neked ez új információ?
ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem max az viszi el a párját, aki villogni akar vele, hogy ,,nézd, nekem ilyen párom van/nézd, van párom". Minek menne el? Semmi keresnivalója ott.
ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Párjuk otthon marad és vigyáz a pulyákra.
ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem szokták, de például a szüleim voltak olyan sokéves osztálytalálkozón, ahova mindenki vitte a párját is, mert sokan később, barátilag is tartották a kaocsolatot és így idővel a párok is bevonódtak. De ott előre így beszélték meg már a szervezés során, hogy ez egy ilyen osztálytalálkozó lesz.
ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
4: ez max. az elején van így. 30 éves osztálytalálkozón már a többségnek kamasz vagy felnőtt gyereke volt, sőt, egyik osztálytársam már nagypapa volt. 😀
ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem, minek? Gondolom, ő ott nem ismer senkit, biztos nagy élmény lehet ott ülni egy csomó idegennel...
ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem, minek vinné az ember? Ez nem erről szól. Egy kivétel van (és nálunk épp akad rá példa): ha a pár mindkét fele az osztályba járt. De azért ez elég ritka, szerintem.
ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Változó, nekem pl anyukàm osztálytalálkozója mindig egész családos program volt, mindenki vitt párt, gyereket, kutyát. Apukámék viszont senkit.
ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk fel sem merült, hogy bárki hozhatja a párját. Osztálytalálkozó, tehát azok vannak meghívva, akik az osztályba jártak + tanárok.
ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!