Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon miért nevetett a csaj a...

Vajon miért nevetett a csaj a buszon rajtam?

Figyelt kérdés
Családommal elmentünk valahova, közben megálltunk a piros lámpa előtt. A mellettünk lévő buszon van egy csaj, akit kicsit néztem mert be volt sötétítve a busz ablaka, erre elkezdett nevetni rajtam. Direkt elfordultam, de miután elindult a busz, láttam hogy még mindig nevet. Azért néztem mert ismerős volt az arca, és kajak hasonlított egy régi iskolástársamra aki mondjuk úgy, hogy eléggé bunkó volt velem; viszont ez a lány barna bőrű volt (vagy csak annak tűnt a sötétítés miatt), míg az ismerősöm fehér volt, szóval szerintem egy idegen volt, de akkor meg min nevetett ilyen hosszú ideig. Nem tudom mennyire számít de én is lány vagyok (és tini).

máj. 26. 14:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Arra nem gondoltál hogy ugyanabban a pillanatban még akárhányan, akármin is nevethettek emberek? Honnét gondolod hogy rajtad nevetett?
máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1 Mert ránéztem, visszanézett és elkezdett nevetni, aztán direkt elnéztem és amikor később visszanéztem, megint rám nézett és nevetett.
máj. 26. 14:51
 3/22 A kérdező kommentje:
Így eléggé úgy tűnt számomra, hogy rajtam nevetett.
máj. 26. 14:51
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy kicsit túlagyalod?
máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
A hangok, a hangok!!!!!
máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
A második válaszban leírtad. A helyzeten nevethetett zavarában, hogy összenéztetek. Ez egy önkéntelen reakció a feszültség levezetésére.
máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Biztos volt valami a fogaid között. Ki a franc tudhatja, h egy vadidegen, akit mi nem láttunk miért nevethetett rajtad, akit mi szintén nem láttunk?
máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#8 Attól még felteszem a kérdést, hátha valaki tudja az ilyen nevető emberek általában miért nevetnek. Minek válaszolsz, ha komolyan nem is akarsz válaszolni?
máj. 26. 15:16
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Sztem ezo témában kérdezd meg, hátha lesz ott egy látó, aki tudja a választ.
máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rajtad nevetett, mi van ha telefonált és közben kifelé nézett?
máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!