Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 11 éves vaok és szülinapi...

Fancuska123456 kérdése:

11 éves vaok és szülinapi tipppeket szeretnék! Csajos ottalvós bulira bármilyen tippet :disz kaja program játék stb?

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 11:45
 1/5 anonim válasza:
Pl valamilyen versenyek,na de mongyuk attól függ,hogy hányan vagytok.Pl valamilyen frizura készítés,ved játszatok üvegezést.
2012. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
68%

mindenek előtt, szeretném neked bemutatni a GY betűt. gy betű, fancuska123456, fancuska123456, gy betű. remélem mostmár így a 'vaGYok'-ot le fogod tudni írni helyesen.


egyébként szendvics, chips, szénsavas üdítő, gyümölcslé, torta gondolom lesz, dísznek meg pl. lufi. programban lehet társasjáték, meg olyanok amiket nem játéktáblán kell játszani, pl. bújócska, fogócska ha van udvar. estére meg filmnézés.

2012. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm idáig is .............. és bocsi az itt vaok ért............... szerintetek az jó ha anyával csináltatok fincsi vacsit vagy inkább pizza legyen (xxl) amúgy hatan leszünk és már minden oldalt végig olvastam
2012. febr. 26. 15:10
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a pizza a jó kaja és beszélgessetek a fiúkról
2015. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és milyen 20 évesnek lenni?
2022. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!