Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Alkohol hatására lehet olyan...

Alkohol hatására lehet olyan dolgot odaképzelni, ami ott sincs?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem,ez a drogok hatásköre.
2012. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!:) Ez gyors volt!:D Megy a zöld!!
2012. aug. 1. 19:39
 3/15 anonim válasza:
86%
azért ez nem teljesen igaz... én egyszer egy komplett tavat haluztam absinthtol... ezért is van betiltva több országban...
2012. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkire hat az alkohol sem ugyanúgy... vannak olyan ismerőseim, akikre hallucinogén hatással van, pl egyik középsulis osztálytársam részegen elkezdett kergetni valami lángoló madarat, amit csak ő látott... egy másik ismerősöm pedig szintén jelentős mennyiségű alkohol hatására belekötött egy sebességkorlátozó táblába, és az egyoldalú szóváltás végén meg is fejelte. Másnap pedig fogalma sem volt, miért fáj a homloka, és az a púp hogy került oda...
2012. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Úgy hallottam, az abszint valamilyen szinten drog,azért is van betiltva pár országban. Mezei alkoholos italtól nem fogsz halucinálni csak ha beveszel hozzá mást is.
2012. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
esetleg , a saját söröd képzelheted , más söre helyére. ezt zokon is vehetik egyesek.
2012. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Húha! Köszönöm:) Voltak olyanok is közte, amik megmosolyogtattak:D kihúztam a könyvemből azt a részt!:D

Szóval akkor köszi mégegyszer, mindenkinek ment a zöld!!:) És ha valakinek eszébe jut még valami kis történet, nyugodtan írhatjátok! :)

2012. aug. 1. 22:24
 8/15 anonim válasza:
72%

Abszintos élményeket csak bemesélitek magatoknak okosak, sehol nem kapható legálisan hangsúlyozom az EREDETI recept alapján.

A boltok polcain kapható italtól soha nem fogsz hallucinálni mert ez már nem a 18-19 századi változat.


Kérdésre a válasz : Nem!

2012. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ment a zöld!
2012. aug. 13. 14:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam simán sprite-nak nézte a szénsavmentes ásványvizet. Ezt kimondott hallucinációnak nem mondanám, de szintje a képzelgésnek.
2012. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!