Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudok egy jó kerti...

Hogyan tudok egy jó kerti partyt szervezni?

Figyelt kérdés

Gondoltam grillezésre, sose grilleztem még ezt hozzáteszem. Hoznának maguknak alkoholt ki mit akar inni, én mint házi gazda üdítőt, sört esetleg bólét csinálnék. Saláta lenne még, meg ropi, chips. Társasjáték, úgy mint a részegedj okosan és az activity. Zene lenne. Világítást szerintetek mivel oldjam meg? Mert kint a kertben nem túl sok fény van. Mi a legolcsóbb megoldás és ami még fényt is ad? Műanyag székek és egy nagy asztal megfelelő lenne kintre? Írjatok ötleteket kérlek, vagy hogy szerintetek jók e ezek amiket leírtam?

22/L



2013. máj. 16. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
szúrhatsz a földbe néhány olyan bambuszfáklyát, amiben szúnyogriasztó folyadék van. :)
2013. máj. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így jó lesz. A grillezés is. A hozzávalókat közösen is megvehetitek. A sört is. Mi így szoktuk.

Világítani lehet földbe szúrható fáklyákkal is, igaz, nem tudom, hogy mennyibe kerülnek.

A fűben pléden is lehet ülni.

2013. máj. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Teljesen jók amiket leírtál!

A piát alap hogy hozzon az aki hivatalos a partira.

Talán még kisebb rágcsát is vihetnének.


Neked így is elég költség lesz a grill kaja meg az a pia mennyiség amit mellé bevállalsz.


A legolcsóbb megoldás meg mindig a barátok.

A fénytechnika problémával, nyugodtan kérd a barátokat, hogy oldják meg, szerintem kitalálnak valamit. Nálunk ha nem megoldott az áram akkor ezeket a leszúrható fáklyákat eszközöltük, elég hangulatosak ha jól vannak elhelyezve.


Talán a székekkel nincs értelme bíbelődni elég csak az asztal, ahol megmunkáljátok a grillezendő kaját.

Egyszerűbb ha pokrócokat ülő párnákat terítettek le a fűbe és azon ültök. Még akár be is lehet takarózni a pokróccal ha kicsit hűvösre fordul az idő

Ezáltal sokkal felszabadultabb lesz a hangulat mivel mindenki kényelmesen el tud helyezkedni ott ahol akar.


A társasjátékok alap kellékei egy ilyen partinak, nem kötelező hogy a lerészegedésről szóljon a dolog, a legegyszerűbb társas játékok is lehetnek jó kellélek, főleg mert ilyenkor jönnek ki a nagy sztorizgatások egymás között. :D


Minden esetre érdemes valami háttér zenét beiktatni a buliba, ezt ma már akár a telefon + 1 hangfallal is lehet kivitelezni.

Az a lényeg, hogy a háttérben szóljon valami, hogy ha keletkezik egy kis csend a beszélgetések között, akkor az ne legyen kínos. (ez inkább a vég efelé hozza meg a hatását)


Nos azt hiszem mindent leírtam, ami elősegíti a jó hangulatot.!

Jó grillpartizást! ;)

2013. máj. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!