Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy napja halt meg édesapám,...

Egy napja halt meg édesapám, sok részvétnyilvánítást kaptam. Szerintetek nem baj ha felkeresem ismerőseimet hogy találkozzunk? Nem tűnök rámenősnek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,A válaszokat előre is köszönöm! Az az igazság hogy tényleg nem bírok társaság nélkül lenni ilyen helyzetbe. Nem akarom sajnáltatni magam, de szerintetek nem tűnök rámenősnek ha pár ismerősömmel találkozni akarok felhívni ilyen helyzetbe,nagyon szomorú vagyok és csak a barátok tudják az esetet elfelejtetni!

2013. máj. 17. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, dehogy. sőt ilyenkor biztosan megértik. meg ugye 14 évesen ezt egyedül nem is lehet feldolgozni.
2013. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha beszélgetni szeretnél nekem írhatsz :)

21L

2013. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem nem tunik annak bar ilyenkor felmerul a kerdes bennem hogy hol vannak ok ilyenkor?hol van az igaz barat?ilyenkor miert van az hogy az ember magar marad.

En is voltam ebben a cipoben csak nekem az anyukam halt meg es tudtam hogy bekovetkezik meg is beszeltuk a bartanommel hogy ne hagyon akkor magamra es sajnos ugy sem ugy tortent haza mentt es magamra hagyott...

2013. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha beszélgetni szeretnél nekem írhatsz :)

21L"


A kis liliomtipró :D

2013. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lenne rámenős.

És részvétem.

2013. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató kommenteket!
2013. máj. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!