Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az iskolába ki vagyok közösítv...

Az iskolába ki vagyok közösítve, ezért lehangolt vagyok az életemre is kihat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Őszintén 5 éve vagyok egy osztályba zárva a barmokkal, az első évben még minden jó volt de már az utolsó 4 évben úgy éreztem magam mintha nem is vennének észre, néha ha kellet valami akkor jöttek.Csak köszöni szoktak, és kész.Összesen 4 fiú barátom van akivel tényleg el tudok beszélni, jó igaz ők is szoktak cukkolni de nem olyan komolyan.De a többi igazából komolyan mondják amit mondanak.(egyszer az egyik fiú osztály társamnak ezért vertem be az orrát, de amúgy sose verekszek elég felbaszni a fejem) És még az érettségi ellőt is megaláznak pl: órán női parfümmel fújtak le és azt mondták büdös vagyok közbe nem is. Már ott vagyok hogy senkibe nem bízok, már lassan 3 éve senkinek nem engedem hogy megérintsen mert kiráz a hideg és minden bajom van. max kéz fogás annyit érintkezek az emberekkel és a családdal is. Életem felét a szobában töltöm, ahol élek csak egy útvonalt teszek meg a mamám és a buszmegálló és kész.Boltba se járok, 3 éve hogy nem voltam a házunk szembeni boltba se megyek.Sose volt barátnő és nem is lesz egy ideig mert sose beszélek senkivel csak 5-6 fiú baráttal.Sajna már ott vagyok hogy meggyőztem magam hogy jó nekem ha magányos vagyok, de azért néha jól esne egy kis beszélgetés másokkal esetleg lányokkal is. Bocs hogy hosszú lett, de ezt ki kelet adnom magamból :)

#érzés #Magányos és kitaszítottnak
2013. máj. 18. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
minek hagyod magad?
2013. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát iskolába nem verekedhetek és ha elkezdek vitázni akkor én jövök ki rosszul. Mivel én vagyok az egyik legrosszabb tanuló és az osztályfőnők se kedvel mert ő is le szokót szégyeníteni az osztály előtt.Ha valami bajba kerülők nem mellém áll hanem fordítva. Így inkább meghúzom magam.Volt hogy az egyik órán az egyik fiú égetett és elvet valamit tőlem, hiába szóltam a tanárnak az is elkezdet nevetni és utána nézte tovább a laptopon valamit, ergo semmi esélyem.Hát remélem fog ez változni.

:)

2013. máj. 18. 18:15
 3/8 anonim válasza:
100%
Figyelj! A lényeg a jó családi háttér. Ha meg ezt csinálják veled akkor röhögj a képükbe és kész. Te ettől több vagy. Hidd el az életben egyszer nekik is visszacsap a sors. Legalább is amikor én is így voltam akkor a szüleim ezzel vigasztaltak. (A vége az volt és szerintem ez jó ötlet, hogy a szüleim bementek a osztályfönökhöz és a tanár megfenyegetett mindenkit, mert amúgy odáig sülyedtünk, hogy mikor jelentették 21-en vagyunk, hogy ki hiányzik ebből a számból azt mondták: az osztály létszám 20. DE azt csak úgy direktből. Szerintem beszéljétek meg otthon, hogy az egyik szülő menjen be és beszéljenek az osztályfönökkel)
2013. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ja és a szüleid fenyegessék meg az ofőt!!!
2013. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, mi van ha bemegy és a tanár nem úgy reagál?

pl hogy most lesz hamarosan a érettségi szóbeli, és a tanár nem úgy áll hozzá, mert abból a tantárgyból elég gyenge vagyok .Félek hogy keresztbe tesz nekem.

2013. máj. 19. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd számba őket,csak azért mondják azokat mert nincs miről beszélniük,unatkoznak,nincs kit bosszantsanak,

az ilyenek másban meglássák a szálkát,de magukban a gerendát nem.

Szerintem is a legjobb megoldás az lenne,hogy a szüleid beszéljenek az osztályfőnökkel,

ha az osztályfőnök nem tesz semmit sem ez ellen,akkor az igazgatóval is lehet beszélni.

Ne félj tőlük,ne hagyd,hogy lássák azt,hogy érdekel mit mondanak,ne mondj vissza semmit sem,az csak rosszabbítani fog az egészen,mindenki rád fog állni,és lehet még az osztályfőnök is megszid érte,ha a többiekkel tart.

Keress valakit akinek elmondhatod minden nap mik történtek,aki megért,

nehéz ilyen személyeket kapni,tudom.

De ha elmeséled valakinek a problémáid sokkal jobban fogod érezni magad és egy idő után nem is fog annyira érdekelni a többiek véleménye rólad.

2013. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem az is segített valamennyit hogy ide ki írtam.

beszélni fogok majd valakivel, max a suli pszichológusával.

az idegesít pluszba hogy én nekik sose ártottam, és mégis ezt kapom :(

2013. máj. 19. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom milyen...
2013. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!