Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem köszönsz el a...

Miért nem köszönsz el a telefonban?

Figyelt kérdés
Telefonos ügyfélszolgálaton dolgozom. Egyre többször fordul elő, hogy a hívó nem köszön, nem mutatkozik be, majd a hívás végén csak leteszi a kagylót. Elszomorítónak tartom ezt az igénytelenséget.
2013. máj. 23. 11:40
 1/4 zabmester ***** válasza:
Valószínűleg nem tanították meg őket, hogyan illik telefonálni. Emlékszem, engem gyerekkoromban megtanítottak rá a szüleim. Arra is, hogy hogyan veszem fel a telefont, és arra is, hogyan kezdeményezek hívást. Köszönés, bemutatkozás, elmondom, amit szeretnék, majd elköszönök, és utána teszem le a telefont. De el tudom képzelni, hogy sokakat erre nem tanított meg senki.
2013. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De legalább hülyéskedne helyette, hogy okké, okké, csokkollak... :)
2013. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tartozom a kérdés célcsoportjába, mert nekem volt gyerekszobám.

De sajnos én is tapasztaltam ilyet. Pl.: régen családi vállalkozásban könyvkiadó cégünk volt. Egy idős, urológos professzor úr önéletírású ihletésű könyvét adtuk ki, így kerültünk vele kapcsolatban. Hát az öregúr hiába volt nemzetközi sikereket is maga mögött tudó, több tíz éven át a csúcson praktizáló, köztiszteletben álló szószerint világhírű orvosprofesszor, ha betelefonált a céghez, így szólt bele: "Kivel beszélek?"


Na erre mit mondjak?

A tudás, intelligencia, neveltetés nem minden esetben függ szorosan össze.

2013. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Megpróbálom a másik szemszögből csak hogy érezd:

Ügyfélszolgálatos vagy, szolgáljál.

Ne udvariaskodj, és mástól se várd el.

Viszont a kérdésre meg tudd a választ, nyújtsál segítséget

Tököm tele van a jónapotkívánokkovácskrisztinavagyokabárakármilyenbanktólmibensegíthetek.

Aztán elmondja az ember a nyomorát amihez az ügyfélszolgálatos tökhülye,technikai,jogi,pénzügyi analfabéta,nincsmegafeladathozajogase, de azért Ő az Ügyfélszolgálatos...



Asszem ennyi..

Szia (köszöntem is nézd csak)

2013. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!