Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én nem bírom a C-tipusú...

Adamjeri kérdése:

Én nem bírom a C-tipusú embereket és hungarista nézeteket vallok de nem szeretk hungaristának öltözni én a punk öltözködést és zenét bírom a 2 megfér egymás köz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 15:19
 1/7 Irving válasza:
Szerintem nincs köze egymáshoz azoknak amit felsoroltál... Ha úgy érzed Neked ez a stílusod akkor elfér. Nem lehet az embereket bekategorizálni. Lehetsz kicsi ilyen kicsit olyan is. Pár év múlva meg úgy sem fog már érdekelni...
2013. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A politikai nézetnek az ég világon semmi köze az öltözködéshez vagy a zenei ízléshez.
2013. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amíg meg nem vernek egyszer nagyon, addig igen. A kettő teljesen ellentétes egymással. A punkok az anarchiában hisznek és a szabadságban, mellette ateisták, a hungarista nézetek pedig egy központi hatalomban és mellette keresztények vagy újabban már szkíták. A kettő közül valamelyik közelebb áll hozzád.


Ha csak a cigányokat nem bírod az még nem jelent semmit. Őket sokan a rossz tapasztalatok miatt nem bírják, világnézettől függetlenül.

2013. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én rühellem a cigányokat, hungarista vagyok. Azt nem mondhatnám hogy rasszista, mert a négerek jó arcok. Csak a cigányokat kell kiírtani. Éljen Magyarország, éljen a haza!
2013. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Áruld már el legyél kedves, hogy a hétköznapi életben hogyan lehet "hungaristaként" öltözködni? Műveletlen öreg nyilas vagyok, úgy öltözködöm mint bárki más... a buszon nem mondanád meg rólam, hogy hungarista vagyok.
2013. dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy Magyarországos turul vagy árpádsávos felvarró, bomberdzseki, fekete acélbetétes bakancs és katonai terepnadrág és Jobbikos kitűző. De ez csak a sztereotípia amivel valaki NYÍLTAN kifejezi, hogy ő hungarista.
2013. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hungarista, jobbikos kitűzővel? Egyébként se az öltözéked tesz hungaristává. Tanulj még fiatal barátom... !
2014. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!