Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz, ha még csak most regisztr...

Gáz, ha még csak most regisztrálok a facebookra?

Figyelt kérdés
Félek hogy kifognak röhögni.
2013. jún. 6. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert? Én nem regisztráltam. Nem is fogok soha. Max fake id-vel, ha kíváncsi vagyok rá, hogy a volt osztálytársak közül ki hogy kúrta el az életét.
2013. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés? A facebook egy közösségi portál ahova NEM kötelező, hogy mindenki fel legyen regiszrálva...

Hány éves vagy? Ha 10 éves vagy max akkor röhög ki egy face függő osztálytársad,aki nem is szabadna ilyen portálokra regeljen...

2013. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert eddigis durván kinéztek amiért nincs facebookom.
2013. jún. 6. 17:07
 4/14 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2013. jún. 6. 17:08
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

X város, Y gimnázium, az osztályfőnök kötelezővé tette az idén kilencedikes osztályának a regisztrációt, mondván ott eléri őket együtt...

Kötelező fotót felrakni magukról profilképnek...


Én csakazértsem engedtem volna a gyerekemnek.

2013. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na és ha kinéztek? Egyedül Neked nincs facebook profilod! HELL YEAH!
2013. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jobb később mint soha,de akkor jelölj is be!:D
2013. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na most el kell döntened, hogy van-e valami hasznod a facebook-ból... Ha van regisztrálj, ha nincs NE :) !!! Az osztálytársaid így is, úgy is ,,kinéznek,, :P . Maradj meg az elveid mellett... én csak azért regeltem, hogy egy külföldi ismerősömmel könnyebben tudjuk tartani a kapcsolatot és mert ugyebár ,,mindenki,, fent szokott lenni, gondoltam megnézem mi a jó benne... Most azért ,,néznek ki, hogy hetente max egyszer lépek fel... van ez így.. :P
2013. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én regisztrálva vagyok, de heti egyszer max ha felnézek...Semmi értelme nincs.
2013. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az egész egy rakat fos, sztem. Nekem azért nincs, mert nem érdekel, kinek mennyi léje van, ki milyen audival jár, ki kivel van együtt majd öt hónap múlva ki kivel szakít.

Ha közösséggel kell kapcsolatot tartanod, javaslom, ne ezt a formát válaszd, én pl. e nélkül is megvagyok. :D

Van aki így keres magának kapcsolatokat, hol közelebbit, hol pedig csak távolabbit. Semmi értelme.........

2013. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!