Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emo, Hippi, Páwa, Swag. Még...

Emo, Hippi, Páwa, Swag. Még milyen modern "stílusokat" tudtok mondani, amiket a mai tinik képviselnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Kocka,rocker,flegma
2013. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hipster
2013. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy valaki hippi az nem stílus, ha valaki ezt így gondolja, akkor annyi esze is van. A hippik egykoron képviseltek egy világ szemléletet, és nem a zenéből és a ruházkodásból meg a drogozásból állt. Nem ezt képviselte. Amit képviselt az hozta magával ezeket a dolgokat, nem pedig fordítva. Ez a lényeges különbség az akkori hippik és a mai tinik közt. Ők akkor valamiért kiálltak, ma a tinik csak bálványoznak, eladják a lelküket valami szennyért, utánoznak, meghasonulnak, nincs egyéniségük egy fillért nem érnek 99%-ban. Szomorú, de sajnos a mai világ, ahogy felépítettük a 2.világháború után ilyen hatással van... Fogyassz, bálványozz, dolgozz, kussolj. Önálló ne merj lenni
2013. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Páwa? De öreg vagyok:D
2013. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es!

Igen.A fiam meghatározása szerint: nem életképes fajta, még vacilál, h a nemek közül melyik oldalra áll.Külsőleg is nehéz eldönteni, a csőnaci illetve a miniszoknya talán segít, h fiú-é vagy lány.De mindkettőn ugyanúgy állna. Neon színű hatalmas műanyag óra, bakancs vagy tornacipő, felemás neon fűzővel, az első tavaszi szél elfújja őket.

2013. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bizony bizony mondom néktek; beteg világban élünk, mert sokan kiszöktek Isten állatkertjéből.
2013. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyík :D

én szeretem a gyíkokat nem értem miért cikizik azokat akik szeretik a videójátékokat,számitásteknikát és a zombikat :)

pl:a vámpírunk a gyerekcsősz-ben is a főszereplők gyíkok mégis tök aranyos a karakterük =)

2013. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vámos krisztián válasza:
100%
Van még a TOTÁL IDIÓTA stIlus,na a mai tinik 95% a azt képviseli!
2013. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Úristeen!!! Én is beléptem a tinédzser korba és a Rock "stílushoz" sorolnám magam,de én nem azért hallgatom mert tartozni akarok valahova hanem mert szeretem....szerintem hülyeség,hogy ki milyen stílushoz tartozik mindenki azt vesz fel azt hallgat amit szeret...
2014. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!