Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondolnátok, ha egy lány,...

Mit gondolnátok, ha egy lány, akit csak látásból ismertek, írna nektek egy levelet facebookon, hogy nincs-e kedvetek elmenni vele valahová?

Figyelt kérdés
Nem randi céljából. Mit gondolnátok róla? Hülyének néznétek? Akár lányok vagytok, akár fiúk.
2013. jún. 16. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én anno egy általam látásból sem ismert lánynak írtam, közös ismerős révén. El szerettem volna hívni valahová, mondjuk ez esetben ismerkedés céljából, de még egy elutasító válaszra sem méltatott.


Mindenképp válaszolj neki, nem kell hülyének nézni.

2013. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem normalis dolog,lehet ha ismerkedni akar,hogy joba legyetek.Es esetleg ha tudod hogy ennek vagy annak a ismerose nyugodtan elmehetsz vele.Velem mar tortent ijen es tok joba lettunk :)
2013. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus miért ne :)
2013. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!