Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Alibi ötletek? (Nagyon fontos! )

Alibi ötletek? (Nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

A legjobb barátom szeretne strandolni jönni velünk de az apja nem engedi, Szolnokra mennénk. Nagyon fogja az apja... Alibi ötletek kellenének! Vagy valami olyan dolog amivel rávehetnénk, hogy engedje el!

16 évesek vagyunk.



2013. jún. 19. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tudom, ez nem épp a legkellemesebb megoldás, de esetleg elhívhatnátok egy szülőt is. Tinédzserkoromban nekem sok olyan barátom volt, akit hasonlóan szigorúan fogtak a szüleik. Sokszor azért engedték el őket velünk, mert édesanyám felhívta a szüleiket telefonon, és megnyugtatta őket, hogy lesz egy felnőtt is, nem kell aggódni.

Akár még az apukáját is elhívhatnátok. Vigyen magával ő is barátot/feleséget, így ők is ellesznek, a távolból meg figyelhetik a barátodat. Tudom, elég hülye helyzet lenne, de ez jutott eszembe. Még így is jobb, mintha egyáltalán nem mehetne veletek a barátod.

2013. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Már mindegy.. :(

Amúgy meg meghalt az anyukája an apja meg egy iszákos barom aki mindenbe beleüti az orrát... a másik haverom bulijába is eljött és kikezdett a srác FÉRJEZETT annyával! :/

2013. jún. 20. 21:17
 13/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az osztálytársakkal és tanárával mentek egy évzáró kirándulásra.
2013. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!