Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Facebook tönkre tud tenni,...

A Facebook tönkre tud tenni, hogyan kezeljem? Több lent

Figyelt kérdés
szóval nap mint nap látom a szép lányok posztjait, képeit, nem bírom. így is rohadt kicsi az önbecsülésem, magabiztos annyira sem vagyok. nem tudom elmagyarázni, nem s a féltékenység, csak a tudat, hogy én ronda vagyok (szerintem legalábbis.. képeket is letöröltem csak profilképek vannak fenn, mindegyik nagyon rosszul sikerült. nem akarom magam letörölni, családommal csak azon tartom a kapcsolatot, stb. ti is voltatok ilyen helyzetben? hogy kezeltétek?14/L

2013. jún. 20. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Failbook egy selejt oldal, egy cukrozott takony. Az ottani csajosok képei közül legalább annyi kamu, mint amennyi valódi. A kamuképes mizériát kb. mindenhol elsütik, Failbookon ugyanúgy, van olyan hülye idióta is aki még a vízjelt se tünteti el a képről. Aztán mikor megkérdezem, a Stockphoto vajon a vezeték- vagy a keresztneve, ott is vakarózik ahol nem viszket...
2013. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnos itt "valódi és élő" lányokról van szó, mindet ismerem személyesen. nem tudok elmagyarázni, remélem érthető mit szeretnék.. :I
2013. jún. 20. 22:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Töröld le magad, a családoddal meg e-mailezzetek. Ez az ott tartom a kapcsolatot elég kamuszagú. Az e-mail sem kerül többe, lehet fotókat is küldeni.

Menj ki a strandra a barátnőiddel és élvezd a nyarat.

2013. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
photoshop! szuper találmány, használd te is, vagy légy boldog és ne adj ilyen felszínes dolgokra
2013. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm..:):l
2013. jún. 20. 22:28
 6/11 anonim válasza:
100%
Én nem tartom magam úgymond rondának, de tény, hogy nincsenek fenn rólam bikinis képek, tükörbefotózós, mivel cicim nincs, azt se rakom ki. De vannak helyette önkifejezőbb, kicsit művészibb képek. Találtak meg így is srácok, és nem azok a fajták, akik a képem láttán arra gondoltak, hogy de megfektetnének, hanem akik hasonló beállítottságúak, vagy erre vevők. Én nem irigylem a sok lájkos, népszerű fb-celeb csajokat, sokszor nevetségessé tudják magukat tenni, és nem is veszik őket komolyan a srácok se. Te magadat ne érezd rosszul, kit érdekelnek a képek, legyen pár jobb. Ha van fotós ismerősöd, vagy aki ilyet tanul, készítess egy igényesebb portfóliót, és ne foglalkozz ezzel túlságosan, nem éri meg. Ez csak felszín.. Azt tudd, hogy mi van benned.
2013. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenkit lehet olyan szögből, olyan megvilágítással fényképezni, hogy jól nézzen ki, ráadásul képszerkesztőkkel sokan változatnak is a képen. Néhány évvel ezelőtt jártam idegenvezetői tanfolyamra. A tanulók listáját már a tanfolyam kezdete előtt megkaptuk, így kíváncsiságból megnéztem a facebook-on, mégis kikkel fogok együtt tanulni. Csupa modellszépségű lány volt a képek alapján. Aztán elmentem az első órára, és mintha teljesen más bandába kerültem volna. Teljesen átlagos emberekkel voltam körülvéve.
2013. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés, bár én, férfi volnék (28/F). Sajnos ez van, de egyet kérdezek: nem korai ezen aggódni?

Tényleg ronda vagy? Miért gondolod ezt? Honnan tudod, hogy tényleg az vagy? Tudnál-e szebb lenni? Szeretnél-e szebb lenni? Boldog lennél akkor, vagy nem?

Hadd áruljak el egy titkot: akinél a külsőség az elsődleges, annak sok esze nincs. A mai világ, elkorcsosult, hogy ha nem nézel ki így, akkor ásd el magad. Ennyire anyagiasok, vagyis materiálisok lettünk, hogy hol a pénz, hol a külsőség számít. Egyesek, arra hajtanak, hogy a bikinis képeik, különféle magazinokban szerepeljenek. Ennyibe kerül a bikini, de már, az emberen is árcédula van - ő ezt akarta! Ebből él meg, hogy fotómodell. Szét lehetne választani a kettőt: az, aki ad magára, hogy jól kinézzen - nem kell, az úgynevezett, alapvető szépségre hajtani, nem kell, divatosan szépnek lenni. Divatos lehet a ruha, mert az egy tárgy, de divatos lehet az ember, mert ő is egy tárgy? Sajna igen és egyeseknek, ez a jó - belül olyan üresek, vagy rondák, hogy arra, szó sincs. Kár, hogy náluk, felcserélődött az érték, ami másodlagos, az az elsődlegese és fordítva... .

Szerintem nem kell aggódnod. Kinek is szeretnél megfelelni? Nyugi, nekem is van takargatni valóm, én sem vagyok egy szépség, de nem arra hajtok, hogy kockás hasizmom legyen - nem vagyok asztalos! :D Nem akarom megnövelni a szerszámom méretét (igen, a +18-as értelmezésben írom ezt), mert nincs rá szükségem. Ennyi az egész! Rá kell jönnöd, hogy ha, jól szeretnél kinézni, azért meg kell dolgozni, de nem kell átesni a ló túloldalára, ahogyan egyesek is teszik.

Van még idő arra, hogy pasid legyen, illetve arra is, hogy ágyba bújjál vele. Ha szebb szeretnél lenni: nyugodtan, de ne feledd el, hogy mit írtam előbb - csak nézz ki jól, hogy ne félj tükörbe nézni. Nem kell csodaszépnek lenned, ha nem te vagy a bálkirálynő, akkor is érsz valamit, úgyhogy fel a fejjel!

2013. jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem, akik idegesítettek, töröltem a hírfolyamukat, az öntömjénező fotóikat, de elve fel sem veszek ilyen típusú embereket, mert nincsenek az ismerőseim között.

Az, hogy lesz összesen 10 darab ismerősöd, nem érdekes, le tudod tiltani, hogy látszódjon másnál, mennyi ismerősöd van.

Kérdés, kiknek akarsz megfelelni, hidd el, nem csak a külsőségek számítanak.

Jellemzően az ilyen emberkék, akik odáig vannak maguktól, a külsejüktől, nem az intelligenciájukról híresek.

2013. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bruce_Wayne ***** válasza:
töröld a profilod. Boldog élet vár rád Facebook nélkül :)
2013. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!