Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Siófokon petőfin mennyi a...

Siófokon petőfin mennyi a korhatár?

Figyelt kérdés
16-17 évesek vagyunk

2013. júl. 3. 00:06
 1/8 Alaque ***** válasza:
0%

Kár, hogy kérdéseket nem lehet lepontozni.


www.google.hu

2013. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kar h nem talaltam meg az oldalukon se :)
2013. júl. 3. 18:14
 3/8 Alaque ***** válasza:

Akkor gondolom, nincs korhatár. Amúgy meg fogod magad, odamész és megkérdezed. :)


Egyébként nem azzal van baj, hogy nem találtad meg, hanem azzal, hogy annyit írtál, hogy "Siófokon a petőfin". Petőfi min? Petőfi főiskolán, egyetemen, könyvtárban, múzeumban, strandon, hol?!

2013. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jo bocsi lehet nem volt egyértelmű h a petőfi SÉTÁNYON :) de van oldaluk és egy szórakozóhelynél sem írták oda. de köszi
2013. júl. 5. 23:31
 5/8 anonim válasza:
Be engednek 16 évesen mindenhova. Nem tudom miért kell a kérdésbe belekötni nekem érdekes sikerült értelmeznem.
2013. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

17/f


Nincs korhatár bárhova ingyen bemehetsz . hajrá nagyon jó bulik vannak ott még az utcán is ;) Ha valaki egyedül/haverokkal táncol az utcán akkor mi vagyunk azok :D HAJRÁ ;)

2013. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
be hát :D sőt nem csak beengednek ;)) állat az a hely 15 vagyok de senki még csak furán se nézett rám,bár idősebbnek nézek ki picit :D de nagyon jó csak ajánlani tudom!
2013. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hans Regenkurt válasza:
Simán mehettek, tele van a sétány helyi, és környékbeli 14-15-16 éves r*banccal.
2013. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!