Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon tényleg azért szeretnek...

Vajon tényleg azért szeretnek belém a fiúk, mert imádom a stratégiai játékokat?

Figyelt kérdés
Ez elég fura dolog. Eddi két komolyabb kapcsolatom volt . Az elsővel mikor sétálgattunk és megtudta hogy imádom a Starcraft 2 őt meg a MaxPayne 1et meg 2őt is kivittem akkor úgy éreztem hogy bálvényoz.Olyan furán nézett rám meg minden. A másodikkal pedig a Castlevania 2őt vittük együtt de ő sem kérdezett felőlem semmit csak a játékon voltunk el.. Én mindkettőt nagyon szerettem de nm értettem meg mért tapadnak egy olyan lényra a fiuk aki nagyon szereti ezeket a játékokat..A barátnőm azt mondta, hogy ha már nm tudok élni a harcolos játékokon kivül, inkább játszak egy olyannal aminek lény a főszereplője... hát most nekifogtam a Tomb Raider 2013 mas kiadásának.

2013. júl. 10. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

te jó isten, hány éves vagy, 12??

bizonyára azért lesznek beléd szerelmesek, mert játszol olyannal, amikkel ők... komoly kapcsolatnak nem nevezném azt, amikor az egész együttlét abban merül ki, hogy játszotok...

majd kinősz ebből, és rájössz, hogy egy érett kapcsolat arról szól, hogy a másik belső értékeibe szeretsz bele, beszélgettek, megosztjátok egymással a dolgaitokat stb

2013. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok .. és nem tehetek róla hogy ez a kedvenc elfoglaltságom.
2013. júl. 10. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Örülnek neki, hogy olyasmit is szeretsz, amit ők úgy szint. Ezzel nem tudom mi a baj... De persze ha csak ezzel törődnek, az érthető, ha zavar.


Amúgy meg nem értem, hogy a főhős neme hogyan kapcsolódik az egészhez... persze barátnőd, aki ezt mondta valószínűleg azt sem tudja mit beszél, nincs benne a témában.

Játssz olyan játékot, amit élvezel... ne mások véleménye határozza meg, hogy mit teszel.


Egyébként a 2013-as Tomb Raider elég gyenge lett a régebbiekkel szemben. Pl. ajánlom az Anniversary-t.


19/L

2013. júl. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OK. megnézem a játékot és köszi.
2013. júl. 19. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális pasi szóba sem állna ilyen nyomi csajjal. Remélem azóta már kinőtted ezt a hülyeséget.
2013. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, nem is tudom h h irhattam ki egy ilyen hulye kérdést..
2013. okt. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!