Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Öregnek érzem magam. Mit...

Öregnek érzem magam. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

19 leszek nemsokára. Tartós kapcsolatban élek, szeretjük egymást. Nemsokára összeköltözünk a barátommal, dolgozni fogok tanulás mellett, a saját lábunkra állunk. Társasági életem nincs, mert a legtöbb barátnőm most külföldön dolgozik vagy nyaral. Amúgy sincsen sok barátnőm. Pénzem nincs, nem járok vásárolgatni, kozmetikushoz, jógázni, sehová.

A párom elutazott, egy hete itthon vagyok és nem vagyok elégedett az életemmel, mert öregnek érzem magam. Sok nehézségen mentem keresztül az elmúlt időben, most kezdek kigyógyulni a depresszióból. Tanulok, tornázok, fürdőzöm, olvasok napközben, ha unom magam, megnézek egy részt egy sorozatból a neten vagy kártyázom a gépen. Úgy érzem magam, mint egy elnyűtt háziasszony. Mit tudnék tenni ellene?


2013. júl. 17. 15:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy normális, ha az ember így érzi magát, amikor az élete ennyire megváltozik? Úgy értem, hogy összeköltözünk és dolgozni fogok.
2013. júl. 17. 16:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha munkába állsz és a párod is hazajön, "visszafiatalodsz". :-)Most valóban öregesen élsz és be vagy zárkózva a szobádba, ki kellene mozdulnod, bringa,futás, sokat lenni a levegőn, esetleg vállalj valamilyen önkéntes munkát addig, míg nem dolgozol.
2013. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod, az életmódom miatt érzem magam öregnek? Lehet benne valami...
2013. júl. 17. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert jelen pillanatban úgy élsz, mint egy beteg öregasszony, hisz az idősek sem zárkóznak mind be, sokan élik vígan az életüket és társaságba járnak, barátnőznek, klubbokba járnak, stb.

Lépj ki a szobából és találj valamilyen hasznos elfoglaltságot, hidd el, meg fogsz fiatalodni.

2013. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mióta vagytok együtt? lehet, hogy még nem élted ki magad...
2013. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!