Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy értelmeznétek ezt a...

Hogy értelmeznétek ezt a mondatot?

Figyelt kérdés

" koszonom szepen rendes vagy nem vartam volna amugy sem kertem volna semmit a segitsegemert .:* "


Ezt írta nekem valaki, most nem lényeg, hogy melyik oldalon. A lényeg az, hogy nem tudom értelmezni a mondatot. Valakinek ötlete?


2013. júl. 18. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez egy olyan ember, aki önmagát sajnáltatva akar lelkiismeret furdalást okozni valakinek. Ezt soha nem fogja magának bevallani, de te rosszul érzed tőle magadat egy ideig. Szerintem az ilyen embert nagy ívben el kell kerülni, mert csak fájdalmat okoz.
2013. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor mondtam, mikor államvizsgára odaadtam a kidolgozott tételeimet valakinek és cserébe adott egy csokit. Sablonmondat. Szívesen segítettem az illetőnek, nem vártam cserébe semmit, de kedves gesztus tőle azért, hogy megköszönte valamivel.
2013. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy bizonyos szövegkörnyezetből kiragadott mondat, amit önmagában nem lehet korrekt módon értelmezni. Ha helyes válaszokat szeretnél, szükség lenne az előzményekre.(Persze csak akkor, ha az megosztható a nyilvánossággal)
2013. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!