Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek?! 12/L (többi lent)

Mit tegyek?! 12/L (többi lent)

Figyelt kérdés

Mindenki furának lát, de nem ismernek. Egy száll igazi barátom van, de ő messze él tőlem és magányos vagyok.

Egyik szülő mondta unokatesómnek (21/L) a boltban, hogy én 'dorgos, szektás, emos' vagyok és, hogy vigyázni kell velem, mert bajba fogok keveredni. Ezzel nekiem annyi a bajom, hogy nem is ismer és azt sem tudja mi az az emo. Én nem vagyok emo, nem fogok drogozni, de mindenki ezt gondolja rólam. Anyum és leszólt a mulkót, hogy 'más' vagyok. Nyáron mindig csak a gép elött ülök, mert senki sincs akivel elmehetnék mondjuk megenni egy pizzát vagy mozizni. Lehet, hogy most azt gondoljátok, hogy el kellene menjek valahova és barátkozzak, de nekem ez nem megy; Először is azért, mert egy kis faluban lek, de anyum nem enged városi iskolába sem, de még a boziig sem. Nincs rá alkalmam. Másodszor meg, hogy ha akarnák sem tudnák kijönni olyan emberekkel akik nem ismernek engem és én sem őket. Tudom, hogy ez hülyeség, de nincs önbizalmam ismerkedni.

Az elmondanám, hogy nem arról van szó, hogy nem elég jó a jelenlegi barátnőm, de kicsit nehéz úgy élni, hogy soha nem ölelhetem meg és nem lehet közös programink...pedig ő mindig megért és szereti a kpop-ot, animéket megmindent amit én. Nagyon magányos vagyok és már a vagdosásig jutottam mikor nagyon depressziós voltam.

Tudom, hogy csak 12 vagyok és nem kellene ilyen legyek. Az o.társaimmal kellne hülyéskedjek, de egyszerűen nem megy.

Ti mit tennétek az én helyemben? :(



2013. júl. 24. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Menj Barbie-zni
2013. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Figyelj, én nem akarok barbiezni. Gyülölöm azokat. Szerinted ha rockot halgatok és depressziós vagyok van kdvem parbiezni? Egyébként sincsenek babáim.
2013. júl. 24. 14:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnék nem azzal törődni aki nem is ismer... Túl tragikusan látod a dolgok mert nem nehéz barátkozni meg semmi ilyesmi :)
2013. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
t*
2013. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez már egy értelmes válasz. Köszönöm :)

Tudom, hogy nem nehéz csak nekem nem megy. Nincs képem csak úgy köszönni valakinek és elkezdeni beszélgetni. Próbáltam, de egy szó sem jött. Mintha néma lettem volna. Idegesít, hogy nem vagyok képs a világ egyik legegyszerűbb dolgára. :(

2013. júl. 24. 14:52
 6/12 anonim ***** válasza:

ha sokat ülsz a gép előtta,akkor úgy sejtem van facebook-od is. ha igen,akkor ráírhatnál valamelyik o.társadra,ismerősődre csak úgy,hogy mi újság,hogy telik a nyár,miket csinál szabad idejében?

és ha jól eldumáltok,akkor meg lehtne beszélni,egy közös délutánt,mozizást,csavargást

2013. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
NE hülyéskedj! Képes vagy bármire!:) (fizika határain belül persze) Csak hinned kell magadban!
2013. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem csak is veled van a baj....megmondom mit csinálj!! csinálj egy drasztikus változást úgyis nyár van és amikor meglátnak évnyitón akkor megváltozik a véleményük és szóba állnak veled, elkezdenek beszélgetni, barátkozni, megkedvelni és akkor megváltozik a véleményük rólad!!! változás alatt olyanokra gondolok mint például hordj te is olyan ruhát mint a többiek és a hajadat se a szemedbe lógasd hanem csinálj vele valamit!!! legyél olyan mint a többiek és akkor hidd le nem kell neked odamenni hozzájuk mert jönnek maguktól is...és miután megismertek felőlem visszatérhetsz az eredeti stílusodhoz nem számít mert akkor már lesznek barátaid!!!
2013. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De én nem akarok megvátozni azért, hogy kedveljenek. A hajamat nem hordom a szememben, le van vágva rövidre és kicsit sem lóg a szemembe. És nem hiszem, hogy velem van a baj. Szerintem a világ romlottságával van baj...hogy kiközösítenek valakit pedig nem is ismerik.
2013. júl. 26. 15:23
 10/12 anonim válasza:
Jó akk nem hordod a szemedben a hajad....rohadtul nem tud érdekelni mert nem ez a lényeg!!!! Én megmondtam mit csinálj és ha nem akk nem úgyis csak olyan válaszokat fogsz kapni h ne foglalkozz vele és a többi álszent hülyeség....nemsokára gimibe mész és imádkozz h ott nem lesz szar neked!!! Tudlak sajnálni
2013. júl. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!