Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 17 éves vagyok és nem éltem...

17 éves vagyok és nem éltem sohasem társasági életet mindig itthon vagyok és a gép előtt ülök. Mondanátok olyan oldalakat ahol emberekkel lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a gépen kellene ismerkedni, mert neten nem lehet barátokat szerezni (legalábbis nagyon-nagyon nehezen). Mozdulj ki otthonról.
2013. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facebook? :D
2013. aug. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hol laksz?szívesen kimozdulnék,már én is unatkozok csak egyedül kicsit fura bárhova is menni.
2013. aug. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
fiú vagy vagy lány?
2013. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én 58 vagyok. A neten nem találsz gyoran barátot. Az hülyeség. A Fecebook még talán elviselhető. Egyik ismrősőm meséli, hogy 600 ismerőse van a neten. Az egy baromság. Számoljunk. min2-3 perc alatt leírok valami. Nem sokat. Az 600x2 perc 1200 perc az 20 óra. Mennyi szabadidő marad egyebekre. Szinte semmi, és még ennyi idő alatt meg sem ismerszik az ember. Ki kell mozdulni
2013. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha arra panaszkodsz,hogy nincs társasági életed,akkor NE A NETEN KERESS EMBEREKET!! Nem hiszem,hogy olyan nehéz kimozdulni a szobádból. Valószínűleg nem egy lepratelepen laksz,ha ennyit tudsz gépezni,úgyhogy emeld fel a formás kis hátsódat és vonszold ki a való életbe! 17 évesen lehet/kell szerezni az új ismereteket,barátokat és gondolom vannak valami társasági helyek a környékeden,szóval mi sem egyszerűbb,mint valami érdeklődési kört keresni magadnak,ha mást nem,a szomszédnénik hímzőkörét látogasd meg.Az is jobb ennél,amit leírtál ÉS A FACEBOOK-OT SÜRGŐSEN FELEJTSD EL!!! 14/L
2014. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kockáknak Go PlayIT! :3
2014. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!