Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismerkedni, beszélgetni...

Ismerkedni, beszélgetni szeretne valaki?

Figyelt kérdés

Kb 25 év körüli férfiakra gondoltam.

21L


2013. aug. 9. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
szia! Én ajánlom a párom.hu-t, mert nekem is lett onnan egy csodaszép barátnőm. ez az oldal nem arra való:/ csak tudnád, hány ferde hajlamú jár ide. sok sikert kívánok a jövőben!;)
2013. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi, kipróbálom :)

de azért ha akad valaki, irjon :)

2013. aug. 9. 09:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Üdv!

Örülök hogy az első válaszoló gyarapítja a hálón való pár találás sikerességét.Az hogy sok itt az aberrált,nyílván vannak ferde hajlamú emberek,ugyan úgy máshol is összefuthatsz ilyenekkel.

A kérdező hová valósi,s miért itt próbál ismerkedni?

2013. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azert itt próbálok, mert csak ezt az oldalt és a facebookot nézegetem a neten :) Debreceni vagyok
2013. aug. 9. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja hogy debreceni,akkor szomszéd vagy.Miért nem ezzel kezdted? :-)

Készülj hogy ezek után sokan akarnak majd becserkészni,ki kell szűrnöd az aberráltakat :-) .Ebből még lehet is valami.Hszobról írok.

2013. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:) te hány éves vagy? :)

volt már mikor itt ismerkedtem, volt sok bunkó, és egyetlen egy értelmes akadt köztük, aki ráadásul jó képű is :P

2013. aug. 9. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:

:-) 25 vagyok és van egy rossz hírem,szerintem a képemmel nekem sincs baj :-) ,bár ezt mindig a másik fél dönti el,kinek hogy.

Debrecen elég nagy város ahoz hogy lehessen ismerkedni,szóval mi okból vagy itt.

A bunkók meg már csak ilyenek,életstílusuk.

2013. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:) kiváncsi lennék rá :P

igazából nem vagyok az az ismerkedős fajta, innen is látszik hogy elhatalmasodott a magány, ezért irtam :)

És nem is ismerek senkit itt..

2013. aug. 9. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor már ketten vagyunk magunknak való magányosak.Látszik hogy elhatalmasodott itt írogatunk.A helyett hogy mennénk valahova.Én is kíváncsi lennék.Nem rég kerültél erre a vidékre?
2013. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jut eszembe holnap doktor Alban a loviban.
2013. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!