Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudnék csinálni? Alig...

Mit tudnék csinálni? Alig bírom ki. Bulizni akarok!

Figyelt kérdés
Barátnőm nyaral és nem akarok egyedül bulizni menni..bezzeg most vannak jó bulik de egyedül meg nem megyek el pedig úgy szeretnék..ez már a 2. hétvége..szerencsére kedden jön haza..de olyan rossz.. hogy tudnám elterelni a gondolatomat?
2013. aug. 10. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj valami olyat, amit szeretsz a bulizáson kívül. Pl. én ilyenekor olvasni szoktam, barkácsolni, vagy házimunkát csinálni. Valami olyan dolgot, amit hasznosnak érzel, és látod az eredményét.
2013. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

okés köszi..még arra gondoltam h nézek vmi filmet..vmi sírós romantikus filmet amibe nem jönnek össze a végén vagy vmi horrort..

esetleg tudnátok írni? megköszönném

2013. aug. 10. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

"Valami olyan dolgot, amit hasznosnak érzel, és látod az eredményét."

Igen, én is ilyesmire gondoltam, például az igék ragozását gyakorolhatnád.

2013. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
Na, látom sikerült megtanulni helyesen írni. Vagy már otthon van a barátnőd és ő segített?
2013. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!