Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kéne egy kis segítség, mit...

Kéne egy kis segítség, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Mit tudok tenni?

Arról van szó,hogy most megyek 9.-be ezért el kellett búcsúznom egy csomó tanártól és ugye a kedvenc tanáromtól is. Csak 2 évig tanított de nagyon megszerettem és én voltam a kedvenc diákja. Hiányzik nagyon, hogyan tudnám elérni,hogy tartsuk a kapcsolatot, beszéljünk?



2013. aug. 13. 20:48
 1/4 anonim válasza:
járj hozzá korrepetálásra nézz be néha a régi sulidba ha valami olyan program van a régi sulidba amit meg lehet nézni menj el rá :)
2013. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fura, hogy ennyire hiányzik :D Hát...Írj neki e-mailt. Azt nem javaslom, hogy kérd el a telefonszámát, az egy kicsit túlzás! Vagy ha van facebookja írj ott! Esetleg NÉHA meglátogathatod, de csak az ISKOLÁBAN. Remélem tudtam segíteni :)
2013. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kunigunda1129 válasza:

Szia!

Én most fejeztem be a középsulit és hasonló helyzetbe vagyok mint te csak középsulis tanárral!

Nem tudom hogy hogy honnan szűrted le hogy te voltál a kedvenc diákja (ezt általában a tanárok nem szokták nagyon reklámozni), de mindegy...

Velem sok rossz dolog történt a középiskolai évek alatt és a tanárom mindig ott volt mellettem és segített leszögezem kérés nélkül! Már suli időben megvolt az e-mail címe mondjuk nála ez nyilvános volt mert a csoportba mindenki tudta mert sokszor azon küldött feladatokat!

Aztán év végén ő mondta hogy sokszor írjak ám neki, meg hogy ő is fog nekem írni. Sőt nyár elején meghívott magához és nagyon jól elbeszélgettünk! Azóta e-mailezünk és tartjuk a kapcsolatot.

Szóval ha tényleg annyira szeretett akkor önmagától fog keresni, de ha elkéred az e-mail címét és megírod neki hogy mi van veled meg ilyesmi szerintem annak is örülni fog! De természetesen nem kell mindennap neki írni! :)

2013. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Főleg a 3. válaszolónak, egyébként onnan tudom, hogy én voltam a kedvence, hogy általában kicsit távolságtartó a diákokkal, semmi érzelmet nem mutat, semmit nem fogad el, persze ettől még nagyon jó tanár, de velem nem így volt kedves volt, elmentünk fagyizni ilyenek. :)
2013. aug. 13. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!