Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem fura ez, vagy...

Csak szerintem fura ez, vagy velem van a gond, hogy nem tudom elviselni? (lent)

Figyelt kérdés
Ha kimegyek barátnőkkel, és a barátnőmmel jönnek a haverjai (fiúk) is. Mikor odaérnek, jön a puszi-puszi, minden csajt aki van a társaságban. Na a kédés, hogy csak engem zavar ez a dolog? Mér kell pusziszkodni mindenkivel? Mármint nem az zavar, hogy mindnekit megpuszilnak. De enegem mér kell? Olyan undinak tartom. Ha megemlíttem nekik, hogy bocs de ezt mér kell? Válasz: ezt így illik, ne ellenkezz.
2013. aug. 14. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ettől én is frászt kapok...

A legjobb barátnőkkel oké, ha így üdvözlitek egymást, de amikor egy vadidegen jün, és megerőpuszil, azt gyűlölöm.

2013. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pagratan ***** válasza:
Így is nagy a társadalmi eligenelés a fizikai kontaktus szóval én ezt üdvözülőm. Az, hogy így illik nem igaz mert arra elég a kéz fogás. Szerintem ez legyen a legkisebb bajod az életben.
2013. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pagratan ***** válasza:
* a fizikai kontaktus hiánya
2013. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is zavarsz.
2013. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!