Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tetszik egy lány a suliból,...

Tetszik egy lány a suliból, hogy írjak rá?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány a suliból és én is bejövök neki de nem tudom hogyan írjak rá. Addig tudok eljutni, hogy szia van kedved beszélgetni?

Miket kérdezzek tőle vagy miről beszéljek vele?



2013. aug. 24. 20:14
 1/10 anonim válasza:
kérdezgess róla, hogy miket szeret, meg ilyesmi, aztán majd kialakul:D (14/L)
2013. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Érdeklődj arról, hogy mit szeret. Keressetek közös kedvenceket. Sztorizgass vele vicces történetekről. Mesélj vicceket stb. :)


13/L

2013. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban mit kérdezzek?
2013. aug. 24. 23:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugyértem ráírok szia van kedved beszélgeti ő mondja h igen és utána mivel nyissak?
2013. aug. 25. 08:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Bármi random dolgot mondhatsz. :D Ne szabjál forgatókönyvet a beszélgetéshez. :D Csak kérdezgesd erről-arról. Bármennyire furcsa így elsőre, de ez a leghatásosabb módszer a megismerkedésre. Kérdezgess róla! :)
2013. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azzal ne kezd, hogy van-e kedve beszélgetni. :) Nagyon sablonos. Mi az érdeklődési köre?
2013. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Doroff válasza:
Filctollal, vastagon. Úgy nem tudja lemosni... :)
2013. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia! :))

Először is figyu, ha bejösz neki akkor bármiről elbeszélget veled. Mivel te vagy a fiú neked kell kezdeményezni, és ezért a legjobb ha bevallod neki, hogy tetszik neked. De ami fontos (legalábbis az én szemszögenből), hogy ezt ne facebookon írd meg neki, mert gyávának mutatkozol vele. Mondd el neki, és hidd el, nem fog kiröhögni vagy ilyesmi. :) Ha pedig tetszel neki, akkor nem érdemes ragozni. :) Utána már minden jön magától.

2013. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.

Mindig kérdezd mêg a nyitásnál, hogy hogy van. Így érez valamiféle törődést. :) 17/L

2013. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!