Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen lányhoz? Mi lenne a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ti elismernétek/felnéznétek egy olyan lányra, aki 4 hónappal ezelőtt még kövér volt, szemüveges és visszahúzódó, de aztán lefogyott, kontaktlencsés lett, és magabiztossá, erőssé vált? Nem ilyen plázacicára gondolok, nem cigizik és nem jár diszkóba minden hétvégén, viszont nem engedi, h irányítsák, nem alkalmazkodik, jól tanul és kedves a barátaival.(még akkor is, ha nincs neki olyan sok, vagyis megválogatja őket). Vélemények?

2013. szept. 1. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én abszolút felnéznék rá. Tiszteletre méltó jellem lehet.
2013. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Az egyik osztálytársnőmre emlékeztet ez a leírás.

Tisztelem azt amit véghez vitt, hogy lefogyott és hogy változtatott. De ezek után túlzásba vitte és elk*rvult. Te ne tedd ezt és minden rendben lesz. :))


Pozitív dolog eddig amit leírtál. :)

2013. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen pozitív.
2013. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csupa jó tulajdonság. Most hogyan doromboljalak le?
2013. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
87%
Ha annyira "magabiztos" lettél, nem itt kéne sztároltatnod magadat:).Ezt most ne sértésnek vedd, de eléggé így hangzik. Nem értem miért kéne felnéznem, mert nagyon sokan fogynak le, ezzel pedig nő a magabiztosság is. Nyilván jó, hogy (nem tudom mennyi idős vagy)nem cigizel és jársz diszkóba, de ez még nem azt jelenti hogy tökéletes lettél.Ne bántásnak vedd, de nekem valahogy így jött le.:/
2013. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Véleményt kértem, és nem a "sztároltatás" volt a célom. Köszi az eddigi válaszokat, neked is utolsó. Vélemény az vélemény:)
2013. szept. 1. 18:13
 7/12 A kérdező kommentje:
És amúgy sem garantált, hogy magamról beszélek. Ezek csak tulajdonságok.
2013. szept. 1. 18:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is értékelem az ilyet. A magabiztosság jó tulajdonság és nagyon kevesen tudnak (akarnak) lefogyni. Legalábbis kevesen tesznek érte.
2013. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem néznék fel rá. Számomra ezekkel "csak" egyenrangú lesz.
2013. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyenrangú? Ezt hogy érted?

Azért mert nem kövér és nem szemüveges(vagyis nem különc)?

Akkor neked mi nem lenne "egyenrangú"?: )

2013. szept. 2. 03:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!