Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most mit tegyek? (többi lent. )

Most mit tegyek? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Néha szoktam vagdosni a bal karomat. Ezt megtettem ma is, és kiderült, hogy holnap egy olyan helyre megyek, ahol bárki megláthatja, pláne a családom, viszont szinte senki nem tud arról, hogy vagdosom magam. Fogalmam sincs, hogy mi lenne ha észrevennék a vágásokat..de nem is akarom megtudni, hogy mit szólnának.

Most hogy tüntessem el a vágásokat?



2013. szept. 2. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Vàgd le az egèsz karodat.

Ìgy nem fognak látszòdni rajta a vágások.

2013. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért vagdosod a karodat? Nem értem.
2013. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
gyogyósok vagdossák a karjukat. fejezd be.
2013. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy mi a jó ebben nektek? De a Te dolgod.

Begyógyulni egy nap alatt nem nagyon fog. Eltüntetni, halványítani esetleg kozmetikumokkal lehetne de én biztos nem kennék ilyesmit sebbe. Marad az eltakarás, ruhával, kiegészítővel. Esetleg egy piszokjó kifogás (ilyet szerintem biztos nem találsz).

Szerintem készülj fel egy kínos beszélgetésre a szüleiddel.

2013. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tekerd be fáslival (azt hiszem az a neve). Gyógyszertárban kapható, olyasmi mint a géz csak vastagabb és nyúlós. Mond, hogy meghúzodott a kezedben az ín, ínhüvelyulladásod van, és nagyon fáj. Ha röplabdázol vagy emeltél valami nehezet, mondhatnád, hogy attól van. Ha nem csinálsz belőle nagy ügyet, senki nem fog gyanakodni. Tapasztalat...
2013. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
45%
ne foglalkozz az előző negatív kommentekkel, hisz úgy se fogják megérteni mivel sosem voltak ilyen helyzetben. Amit tehetsz pl. hoszú ujjú, pulcsi, csuklószorító, fásli -> ha a fáslira rákérdeznek mond azt hogy elestél, megkarmolt a macska, meghúztad a csuklód... Amit a legjobbnak tartok az a korrektor és az alapozó, nem tudom hány éves vagy és sminkeled e magad, ha van otthon akkor a hegeket korrektorozd le majd finoman inkább tapogatva vidd fel rá az alapozót és a korrektort is tapogasd bele a bőrödbe, azért jó ha tapogatod, mert akkor nem szétkened a terméket inkább a bőrödbe dolgozod. Ha pedig sminkeltél már akkor tudni fogod ezeket:) teljen nem tudom mennyire tünteti el mivel függ a heg mélységétől és írtad hogy ma is megvágtad magad, sajnos a varrt nem tudom mennyire tünteti el. És egy utolsó tanács ha korretorozol és nem teljesen fedi el vehetsz fel még karkötöt is.remélem nem fogsz lebukni :)
2013. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom,h már késő válaszolni,de...régen én is vagdostam magam..sőt most is..és van egy teknika amivel lehet halványítani..Tehát,van egy testápolód(mindegy milyen!)Rákened a hegekre jó vastagan(álltalába nem a varasra hanem már régebbire..)megnézel egy filmet majd szétkened a kezeden vagy letörlöd..!Nem egyszeri allkalommal kell ezt megcsinálni..!!
2013. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!