Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
A suliban rengeteget piszkálnak, volt, mikor sírtam is miatta, és van, mikor már egy beszólásnál is könny szökik a szemembe, de szeretnék ezen változtatni. Egyik barátnőm "tanított" visszaszólni, de nem tudom, hogy menne e. Tényleg nincs más mód? Nem akarok durvának tünni.

2013. szept. 4. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért szóltak be neked? Ezt tudnom kéne hozzá.. Írhatsz privátot is, ha úgy jobb. :)
2013. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem szoktak piszkalni de nekem egy lenezo tekintet is tonkre b@ssza a napom.

Egy dolgot tudsz csinalni (mint en): LE KELL OKET SZ@RNI!!!!!!!! A rolad kialakult velemenyuket mar nem igazan tudod megvaltoztatni, ennel jobb nem lesz.

Hallgass rappet, ez noveli az onbizalmad! (Nekem bejott) egy toll es egy papir es mindig ki tudom dobni magambol a sz@rt amit az élet rám rakott. Ez segit majd vissza szolni is nekik. Most ezek a kedvenceim (Hallgatsd meg mindet én magamra talaltam bennuk):

-Beerseewalk: öszintébe

-Beerseewalk: szereppek

-Antal & Day: A mi sztorink


...


Es legy eros, sose add fel!!!

SZ@RD LE OKET A VELEMENYUKKEL EGYUTT

16/F

2013. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem is mindig beszólogatnak, kezdetben csak a nevem miatt szekáltak, aztán, amikor észrevették, hogy érzékeny vagyok, minden másért is beszóltak. Egy ideig iszonyúan idegésített, felzaklatott, de aztán rájöttem, hogy igazából nem is számít a véleményük. Beszólhatnak nekem, hogy "hülye rocker" vagy ilyesmi, de nem veszem már magamra. És azt tapasztaltam, hogy miután észrevették, h nem foglalkozom velük, már nem bántanak annyira. Itt-ott valaki beszól, de hát jó'van, na, ez mindenkivel megtörténik. Nekem amúgy az írás segített.

Ha szeretnéd, irj privit! :D


14/L

Bocsi, ha voltak helyesírási hibáim, gyorsan írtam :)

2013. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bejött a rap :D De nekem már nem nagyon szólogatnak be,max csak hülyülésből :D Akik régebben kötekedtek azokat leütöttem.
2013. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Általában azért piszkálnak, mert szar vagyok a sportokból, mostanában pedig előszeretettel Lady Gagáznak se, amit nem értek, mert egyátalán nem hasonlítok rá,nem is szeretem, inkább rocker vagyok, de ezért annyira nem szólnak be. Nagyon régóta piszkálnak, akkoriban nem érdekelt,leszartam, de nem hasznàlt.

Egyébként köszi a segítséget :)

2013. szept. 5. 14:09
 6/7 anonim válasza:
Szerintem próbáld humorral kezelni. Én mindig azt csinálom. Ha adok-kapok ide-oda beszólás van az senkinek sem jó. Beszólnak? Csinálj belőle viccet! És még menő is leszel :)
2013. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolozz, mikor kezdődött és mivel ez az áldozattá válási minta, ez a önvédelmi képtelenséget okozó metódus. Ha megvan az alapprobléma(de előfordulhat hogy olyan kicsi voltál hogy nem emlékszel már), akkor ha azt a régi dolgot megoldod magadban, a minta is eltűnik. Erre rá kéne olvasnod.
2013. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!