Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnék ismerkedni?...

Hogy tudnék ismerkedni? Egyedül, szórakozóhelyen lehetetlen. Neten úgyszintén.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nemrég lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak. Az okai ennek lényegtelenek. A környezetemben nincs olyan akivel úgy menne a dolog, vagy részemről, vagy részéről nincs meg a vonzódás. Nincsenek ismerőseim, nincsenek barátaim. Ugyanabba az iskolába járok ahová eddig, tehát még az új emberek megoldás se.. Vágyom valakire, de közben mégsem.

Nem hiszem egyébként, hogy annyira ocsmány lennék hogy senkivel ne jöhetne össze.

169cm magas vagyok, van rajtam plusz. Derékig érő barna hajam van, barna szemem. League of legends-el játszom közel egy éve.


A kérdésem végülis az, hol tudnék egy szál egyedül ismerkedni úgy, hogy ne nézzenek teljesen idiótának?


(Ui.: akinek megtetszettem esetleg..(XD) Komárom-Esztergom megyében élek. Ez nem társkeresés, de ha mégis itt talál meg a szerelem.. XD)


18/L


2013. szept. 9. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hogy tudnék ismerkedni? Egyedül, szórakozóhelyen lehetetlen. Neten úgyszintén."


"(Ui.: akinek megtetszettem esetleg..(XD) Komárom-Esztergom megyében élek. Ez nem társkeresés, de ha mégis itt talál meg a szerelem.. XD) "


... :D

2013. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már az elég lesz hogy ezt igy itt leirtad, reggelre lesz vagy 20 privátod, csak győzd őket energiával.
2013. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel semmit nem segítettetek :D
2013. szept. 11. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudjuk:D Pontosabban merre laksz?
2013. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Esztergomtól 25, Tatabányától pedig 40km-re
2013. szept. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!