Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi jut először eszetekbe...

Mi jut először eszetekbe valakiről ha acélbetétes bakancsba látjátok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy ha valakit ebbe látnak, akkor mi az első dolog ami az emberek eszébe jut. Meg még az hogy ha más ruhadarabokkal kombináljuk, mint pl bőrdzseki vagy valami más akkor esetleg változik-e az álláspontotok?
2013. okt. 11. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Budapesten szoktam járkálni és nézem az utcán hogy hogy öltözködnek az emberek, de az acél betétes bakancs mintha kezdene kimenni a divatból.Inkább fiatalokon látom, rockerek, punk-szerűségek hordják.Meg van a másik amikor munkavédelmi acélbetétes bakancsot látok munkásokon. Nekem semmi nem jut az eszembe róla,még ha bőrdzsekivel is van kombinálva.Nekem 20 évvel ezelőtt volt acélbetétes bakancsom egyébként ,de szerintem ezt kinövi az ember idővel...
2013. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra vagyok kíváncsi hogy sokan gondolják-e az embert rasszistának, mert mondták már nekem, pedig csak egyszerű rocker vagyok és nem szeretem ha annak néznek:)
2013. okt. 11. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
hát ha mondjuk fehér fűzőt teszel a bakancsba,meg felveszel egy Lonsdale pulóvert akkor lehet,hogy rasszistának néznek.De szerintem aki ez alapján ítél meg azzal ne foglalkozz.Mondjuk állásinterjúra ne vedd fel. Szerintem nem vagy rasszista ,te is mondod,hogy rocker vagy...
2013. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

itt egy szép cikk a lonsdale-ről...


[link]

2013. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy hogyan nem sül bele a lába, és hogyan nem unja el az életét amikor a térdéig kötögeti. Bajom nincs vele, szimplán nem értem az okát.
2013. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elso dolog...nem szeretnem ha azzal rugna fejbe az illeto aki viseli :-)

Persze valojaban nem igy van.

Ma mar konnyen ramondjak barkire, hogy rasszista stb...nem kell hozza acelbetetes vagy barmi!

Nekem pl tetszik, mikor valakin ilyet latok es mivel nem kulsosegek alapjan itelkezunk (jobb esetben) ezert en semmi rosszat nem gondolok arrol aki azt viseli.

2013. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyivel jobb/rosszabb állapotban van, mint az enyém. :-D
2013. okt. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, azt hogy ő sem szeretné hogy fázzon a lába, szereti a kényelmes viseletet és amit az előző írt, hogy jobb/rosszabb állapotba van.
2013. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NÁCIIIII :D
2013. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Readingissexy:3 válasza:
Lány létemre bármit megadnék egy acélbetétes bakancsért!Az a legjobb bennük hogy új korukban is szuperül néznek ki és még kissé viseltesen is! Persze attól is függ ez a bizonyos "első benyomás" hogy maga a viselője,hogyan nézki.Mert lehet egy vérbeli Rocker,vagy éppen csak "divatból" hordja az illető, ezek meglátszanak mindenkin.Szerintem minden helyzetben előnyös (jó,azért nem mindig mindenhol, vannak itt is kivételek).De ha csak így szembe jön velem az utcán akkor első gondolatom biztosan az hogy "Rocker" mivel álltalában ők (vagyis mi [mivel majd még idővel, de én is az leszek]) szoktak ilyet hordani.14/L
2016. márc. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!