Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek Palvin Barbaráról? (közvélemény kutatást végzek)

2013. okt. 12. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Smink nélkül tök átlagos ,hétköznapilány.Nem tudom igazából mit kell érte rajongani annyira mikor teljesen átlagos,nincs rajta semmi különleges.
2013. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az igaz hogy nem különleges,de büszkék lehetünk rá mert népszerüsíti kicsi országunk. és ö is büszke lehet magára hogy idáig eljutott. amugy én kifejezetten nem kedvelem Barbit.
2013. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Személyesen nem ismerem, így nem tudom, hogy milyen. De szerintem semmi különleges nincs benne, az utcán a lányok kb. fele így néz ki, csak ő jobban "meg van csinálva".
2013. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazuk az előttem szólóknak, Én kifejezetten különlegesnek tartom, és szerintem tök jó lenne ha a lányok fele valóban így nézne ki nálunk mint ő, de közelében sem vannak.
2013. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó te vagy vak vagy, vagy bolond:D...vagy egy 13 éves szinten maradt kiscsaj
2013. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyik sem, csak megvan a magam véleménye. Illetve nem vagyok hajlandó irigységből vagy menőségből beállni az utálkozók táborába hanem elismerem ha valaki jó valamiben.
2013. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!