Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért sértődnek meg rám, ha...

Miért sértődnek meg rám, ha nem hagyom magam kihasználni?

Figyelt kérdés

Sokszor volt, hogy segítettem mindenkinek, aki csak kérte. Suliban leckét rólam másolták, súgtam nekik dogakor, feleléskor, ha kellett egy 100as adtam, ha kértek valamit megcsináltam szóval ilyenek.

És miután nem csináltam meg ezeket, nem hagytam, hogy folyton rólam másoljanak, én nem adtam pénzt, nem csinálta meg nekik, elkezdtek velem szemétkedni.

Beszóltak, kiröhögtek, ha kérdeztem tőlük valamit elfordították a fejüket, rám se figyeltek...


Miért utáltak meg azért, mert nem voltam már a "csicskájuk"? Nem voltam velük szemét, csak egyszerűen megmondtam, hogy nem.

Ezért miért kellett gonoszkodni velem?



2013. okt. 13. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Az emberek ilyenek, megváltoztál és ez nekik nagyon nem kedvező és most bevannk pipulva, és nem tudják mivel levezetni.

zöld pacsit!:)

2013. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ment! :)

És attól miért kellett szemétkedni? Érteném, ha nem lennének már kedvesek, de hogy bunkók lettek...

2013. okt. 13. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát erre csak annyt lehet mondani, hogy aljasak és nincs anny eszük, hogy észrevegyék miért is teszik ezt. Az ilyen embereknek nem érdmes keresni a társaságát mert nem magadért szeretnek. Próbálj meg ne foglalkozni velük, és másokat találni akikkel elvagy, ez nagyon bosszantó lesz nekik :)
2013. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert akiről tudják az emberek, hogy hülyének lehet nézni, azt hülyének nézik. Tiszteletet tudod mikor kaphattál volna? Ha már az elején azt mondod, hogy NEM. Ha nem automatikus lett volna az, hogy persze, adok egy 100-ast, megcsinálom amit kérsz stb.stb. Ezzel tiszteletet nem vívtál ki, most meg utálnak helyette. Tanulság: jószívű óvatosan légy, bunkónak nem kell lenni, de azért meg kell mondani az embernek hogy ácsi, ha nem úgy működik a dolog ahogy ő azt elképzelte.
2013. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Angelik@ ***** válasza:

A kérdésbe fogalmaztad a választ is!

"azért mert nem voltam már a csicskájuk"? Még szép hogy azért! Azért gonoszkodnak veled, mert mindig csak adtál nekik, amit valljuk be nem nehéz megszokni. Aztán egy nap, megvontál mindent...

Ne akarj mindig adni, kapnod is kell. Ha nem pénzt és barátságot, de minimum tiszteletet! :)

2013. okt. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű sértődés az emberek részéről SZÍNJÁTÉK CSAK! Nagyon nehéz volt nekem is ezt megértenem és ezt a sok színjátékot megszoknom.

Mint heves természet, meg kellett azt is tanulnom, hogy hatalmas különbség van két szitu között ebben a témában:

1. ha harsányan felszólalok, hogy hagyjanak már békén és azt mondom, hogy "Te hol voltál, amikor nekem kellett volna segíts???" - pedig ez lenne az igazságos; - úgy vettem észre, hogy a stratéga és színjátszó emberek éppen az ilyen viselkedésen találnak fogásokat és könnyen lejárathatnak;

2. vagy pedig akkor ha szépen mosolygósan azt mondod, hogy "Vissza fogtok az ügyre térni később, mert a most a napokban éppen családi dolgok miatt nagyon be vagy fogva" és lehet, hogy a másik már vissza se tér hozzád, s így egyúttal nem is talált rajtad fogást.

2013. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hármasnál a labda.
2013. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!