Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha hátralévő...

Mit csináljak, ha hátralévő életemben már nem lesz semmi problémám, ma minden összejött? Mivel ütnétek el az időt?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy megünneplem egy amszterdami hosszú hétvégével, egy haverommal kimegyek és jól érezzük magunkat.De utána ha hazajöttem mit csináljak?

Tengernyi szabadidőm lett, de sajnos minden ismerősöm dolgozik, ezért egyedül nehéz élvezni az életet.



2013. okt. 17. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogós kérdés... Én magamból kiindulva nagyon sokat olvasnék, csiszolgatnám az elmémet, de persze emberi társaság nélkul én begolyózom. Szerintem próbálj meg olyan embereket keresni, akik szintén ráérnek(nem tudom hogyan :"D ). De egyébként biztos lesz még problémád, ne éld bele magad.
2013. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az, hogy minden összejött? Ha sok pénzem lenne, vennék egy szigetet, és non-stop lazulás, partizás.
2013. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is tettem már fel hasonló kérdéseket, és kissé csalódva tapasztalom, hogy mennyire unalmas az élet.
2013. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kiköltöznék Hollandiába, milliókat buliznék el, évente járnék Tomorrowlandre, aztán megállapodnék egy magas szőkével, és boldogan, whisky-zgetve halnék meg Hollandiában.

Talán gyerekek... Fiatal vagyok még ahhoz, hogy ezen gondolkozzak... :)

2013. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hamarosan majd adódni fog valami. Addig élvezd ki a helyzetet, amíg lehet!
2013. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki annyira béna, hogy nem találja fel magát éppen akkor, amikor minden adott, az meg is érdemli. Ha semmi nem érdekel, akkor szedj csigát.
2013. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Az van, hogy el kell menni dolgozni. Nem csak a pénzért csinálják...
2013. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!